Імбир і васабі: для чого їх подають до суші

Імбир і васабі: для чого їх подають до суші

Суші та роли — саме ті страви, які останніми роками захопили першість кулінарних уподобань більшості наших співвітчизників. Сьогодні японська кухня є одним з лідерів серед замовлень доставки їжі. Ці східні ласощі доречні скрізь та завжди — вранці, в обід і ввечері, їх пропонують гостям як частування на святах, дружніх зустрічах, сімейних вечорах, романтичних побаченнях і вживають просто як перекус на роботі.

Майстри японської кухні сьогодні представляють велику кількість різновидів суші та ролів. Для їх приготування використовують все нові і нові інгредієнти та придумують сучасні технології. Поряд з традиційними рецептами східних страв, які існують вже не одне століття, в закладах представляють останні розробки суші-майстрів з усього світу. Змінюються також способи подачі делікатесів.

Але одне залишається незмінно — які б суші, роли і сети ви не замовили, до них вам подадуть васабі та імбир. Майстри KILOGRAMM SUSHI PROJECT завжди доповнюють свої шедеври цими продуктами, свіжість та якість яких завжди на висоті.

Для чого вони потрібні і чому вони є нерозлучними супутниками цих страв? Відповідь на це питання ви дізнаєтеся з нашої статті.

Подача васабі та імбиру це не просто данина традиції. У цих продуктів є абсолютно точно певні функції.

Жителі Японії стали користуватися «білим коренем» (як називають імбир) для того, щоб при вживанні в їжу суші та ролів різних видів не змішувалися їх смаки. Вони помітили цікаву властивість цього продукту, яка полягала в тому, що навіть невеликий його шматочок перебиває попередній смак та дає можливість відчути в повній мірі смак наступного.

У імбиру, як і у васабі є ще одна особливість, яку японці здавна використовували — ці продукти є природним антисептиком. Раніше не було холодильників та людям доводилося вигадувати найрізноманітніші способи убезпечити свій організм від шкідливих мікробів. Як відомо, риба псується досить швидко. Вживання імбиру і васабі в рази скорочує вірогідність стати жертвою харчового розладу.

Японські кухарі в приготуванні та подачі їжі завжди керуються принципом: не просто смачно і красиво, але ще корисно.

Корисні властивості васабі і імбиру

Антисептичними якостями користь «білого кореня» не обмежується. Він також має масу інших позитивних характеристик:

  • У ньому містяться рідкісні ефірні масла, які посилюють функцію сприйняття запаху.
  • Надає заспокійливу дію, знижує нервову напругу, покращує тонус всього організму.
  • Стимулює імунну систему, знижує ризики застуди та грипу.
  • Покращує роботу травної системи, підтримує функцію печінки, сприяє зниженню рівня холестерину в крові.

Численні дослідження підтверджують унікальні та корисні властивості васабі:

  • Надає протидію розвитку карієсу за рахунок входять до складу речовин, що знищують шкідливі бактерії, які руйнують зуби.
  • Допомагає уникнути утворення закупорювання кровоносних судин.
  • Прекрасно допомагає в лікуванні астми.
  • Чинить блокуючу дію для ракових клітин, в деяких випадках знищує їх.

Васабі та імбир є для японців давніми продуктами, які дозволяють довго зберігати здоров’я. Як відомо, в Японії зафіксовано велику кількість довгожителів.

З появою в нашій країні страв японської кухні нам стали відомі і ці дві рослини. І хоча для багатьох поціновувачів суші та ролів сьогодні їх вживання — це всього лише традиція, вони все-таки допомагають не тільки відчути багатогранність смаку, але і приносять користь нашому організму. Тому японські делікатеси від Кілограм Суші Рівне завжди подаються з васабі та імбиром.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: