Які новинку у Renault в 2021 році. ТОП-гарячих моделей

Какие новинки у Renault в 2021 году. ТОП-горячих моделей

Компанія Renault входить до числа найстаріших автовиробників світу з історією продаж понад 120 років, із них більше 20 років вона має офіційне представництво в Україні. Моделі Renault продаються у нас добре на первинному та вторинному ринку, їх чудово знають майстри СТО, існують станції Рено Львів, Київ, та ін. Отже, на новинки Renault існує високий попит та варто знати, що цікавого вона пропонує в 2021 році.

Перший важливий постулат про Renault — вона не відстає від інших європейських автовиробників та робить ставку на кросовери, тому їх кількість в модельному ряді компанії зросла в 2021 році, та зростатиме надалі. Другий факт про компанію — вона бере курс на повну електрифікацію модельного ряду в складі альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi вже з 2026 року.

Гарячі новинки Renault в 2021 році

Renault Captur

Renault Captur. Це крихітний кросовер, що народився із компактного хетчбеку Clio та випускається на заводі в Іспанії з 2013 року. В 2020 році компактний стильний кросовер перейшов в друге покоління та в Україні представлений вже як автомобіль 2021 модельного року. Він має молодіжний дизайн, чудово скомпонований, практичний, економічний та добре споряджений сучасними технологічними фішками, тому в Європі попит на нього зростає із року в рік, а якісне його обслуговування доступне, наприклад, на станції https://urk.ua/.

Renault Arkana

Renault Arkana. Це стильний купе-кросовер із покатою лінією даху, що надає автомобілю спортивного силуету від Porsche 911 із практичністю SUV. В основі автомобіля лежить добре зарекомендована платформа від Renault Duster. Автомобіль можна взяти із найновішим турбодвигуном спільної розробки із Daimler що видає 150 к.с., із добрим «автоматом» CVT X-Tronic та з повним приводом.

Renault Express Van

Renault Express. Це новітній панельний фургон найменшого міського формату, що є незамінним помічником на службі малого бізнесу та приватного підприємництва. Автомобіль випускається із 2021 року та є спадкоємцем Dacia Dokker. Цей фургончик доступний із економічними дизелями та бензиновими двигунами, а також відрізняється дуже вдалою та продуманою конструкцією грузового відділу.

Renault Kangoo Electric

Renault Kangoo E-Tech Electric. Добре відомий українському бізнесу міський фургон Kangoo в 2021 році отримує електричну версію, що за реальних умов експлуатації здатна запропонувати до 200 км запасу ходу та всі практичні переваги версії із класичним двигуном.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: