Де придбати підручники та посібники для школяра та зекономити

Де придбати підручники та посібники для школяра та зекономити

Школярі початкової, середньої та старшої школи всі неодмінно готуються до нового навчального року, та зазвичай із другої половини серпня вже з нетерпінням чекають його початку. Всім хочеться побачити старих друзів, приступити до навчального процесу, зустріти старих та вже добре знайомих, чи нових вчителів. І в цьому підготовчому процесі також приймають участь батьки, не в останню чергу як спонсори свята.

В цьому ракурсі всім батькам хочеться придбати для дитини повний набір необхідних підручників та посібників по програмі, щоб їх діти мали змогу повноцінно проходити навчальний процес як закладено Міністерством освіти. Оскільки предметне навантаження з кожним роком збільшується, завжди приходиться купувати все більше підручників. Яким чином тоді зекономити?

Якщо не розглядати спосіб їх придбання на вторинному ринку, то нові підручники і посібники найкраще купувати в інтернеті, наприклад, в онлайн-магазині book-ye.com.ua. Наведемо найсильніші аргументи «за»:

  • Широкий предметний охват, економія. Онлайн є змога в одному магазині підібрати повний набір підручників для свого школяра на весь навчальний рік. Оскільки велика кількість підручників доставляється одразу одним замовленням, досягається велика економія на їх доставці: фактично, при вартості замовлення від 299 грн, Укрпоштою їх можна отримати безкоштовно.
  • Знижки. Всі підручники доступні із привабливими знижками, що дають змогу зекономити незалежно від кількості замовлених примірників. В окремих випадках розмір знижки досягає 80% від ринкової вартості підручників.
  • Зручність та економія часу. Заповнивши онлайн-кошик підручниками один раз, ви позбавляєте себе задоволення витрачати весь день чи навіть декілька днів на пошук необхідних підручників в книгарнях свого міста, порівняння цін та на транспортні питання. Замовлення доставляється зручним для вас чином та може бути підготовлене заздалегідь до затребування дитиною з 1 вересня.
  • Можливість вибору. Підручники в онлайн-каталозі книгарні «Є» доступні в м’якій та твердій обкладинці, українською, англійською та іншими мовами, із серії навчальної програми, для саморозвитку, у формі довідників, таблиць, тренажерів та ін.

Оскільки на батьківських зборах батьки можуть отримати перелік рекомендованих авторів підручників, онлайн-магазин book-ye.com.ua дає змогу відсортовувати їх саме за цією ознакою.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: