Ціна деревини акації на електронних торгах

Електронні аукціони, на яких ведуться торги деревини акації, досить перспективні і вигідні. Щокварталу такі аукціони ведуться через систему держзакупівель Прозорро. Торги відбуваються на зареєстрованих ліцензійних майданчиках, серед яких особливою популярність користується Українська Універсальна біржа. Саме тут більшість лісозаготівельних виставляють свої слоти. Відкриті аукціони забезпечують повну прозорість торгів, дають змогу приймати в них участь великій кількості учасників. Окрім того, всі встановлені ціни сприятливі, реальні і цілковито відповідають ринковій вартості. Дізнатися, яка встановлена ціна деревини акації на електронних торгах, можливо за посиланням https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/tsina-derevyny-akatsii-na-elektronnyh-torgah/

Де використовується деревина акації?

Сфери використання такої деревини дуже широкі і майже необмежені. Зокрема, акацію пристосовують у виготовленні меблів, з неї роблять підлогові покриття, різноманітні двері та навіть оздоблювальні матеріали для декорування приміщень. Без даного матеріалу напрочуд важко реалізувати деякі технічні та промислові проекти. Отже, деревина користується високим попитом серед користувачів, серед яких – приватні підприємці, фізичні особи та великі/малі виробництва. 

Слід також зазначити, що акація – матеріал універсальний, її цінують, насамперед, за такі якості, як довговічність, зовнішня привабливість, відмінні експлуатаційні та механічні характеристики. 

З чого складається вартість деревини акації?

Насамперед, на вартість деревини впливають її якості  та характеристики. Матеріал доволі практичний і привабливий, отже, завжди користується попитом. На вартість деревини, торги якої відбуваються на електронних біржах, впливають:

  • рівень біостійкості (матеріал стійкий до гниття і мурах);
  • відмінні механічні показники (деревина тверда, міцна);
  • показники щільності. 

Ціниться деревина навіть, не зважаючи на її суттєвий недолік. Справа в тім, що під час природного сушіння дерево може потріскатися. Але цьому можливо завадити за допомогою термомодифікації. Після обробки дерево стане більш міцним, а його переваги збільшаться в рази. 

Як потрапити на аукціон?

Щоб долучитися до аукціону, слід подати заявку через акредитований майданчик, наприклад, УУБ. Для цього просто треба пройти реєстрацію на платформі і дочекатися, доки з’являться лоти, почнуться торги. 

Така система є найбільш сприятливою, прозорою і чесною. Вона зводить до мінімуму ризики всіх учасників торгового процесу, унеможливлює використання корупційних схем і «відмивання» грошей. . Вартість матеріалу не може бути завищеною в рамках аукціону, тому придбати лоти можливо на дуже вигідних умовах. Щоб завжди бути в центрі подій, знати точні дати проведення торгів, підпишіться на інформаційну розсилку УУБ і будете отримувати всі повідомлення своєчасно. 

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: