Активність за будь-якої погоди: як вибрати жіночу спортивну куртку для заняття бігом на свіжому повітрі?

Активність за будь-якої погоди: як вибрати жіночу спортивну куртку для заняття бігом на свіжому повітрі?

Щоб ранкові чи вечірні виходи на пробіжку приносили тільки задоволення і користь, необхідно заздалегідь подбати про відповідну екіпіровку, в тому числі і верхній одяг. У більшості випадків звичайні повсякденні моделі не підходять для динамічних занять, оскільки бігова куртка повинна відповідати наступним вимогам:

  • Бути зручною і дозволяти вільно рухатись;
  • Забезпечувати оптимальну терморегуляцію залежно від температури навколишнього середовища;
  • Захищати від впливів погоди: дощу, снігу, вітру.

Вищезгадані критерії задовольняють якісні брендові жіночі спортивні куртки, розроблені спеціалістами у сфері спорядження для активного проведення часу. Придбати такі моделі можна в надійних магазинах, наприклад, Ideal Sport https://idealsport.com.ua/women/clothes/jackets/ − в інтернет-магазині представлений широкий асортимент на різний смак і для різних цілей. Однак, перед тим, як братись до пошуків, потрібно визначитись, яка саме річ буде потрібна.

Заняття в міських умовах: які варіанти будуть доцільними?

Для пробіжок рівними доріжками чи тротуарами підійдуть наступні різновиди:

  • Вітровки. Вони здатні захистити від сильного вітру і навіть легкої мряки, якщо тканина просочена Випускаються фасони з капюшоном чи без. Часто є перфоровані деталі, які відводять тепло і вологу назовні. Найякісніші вітровки дуже компактні у складеному вигляді – їх можна розмістити навіть у невеликій жіночій сумочці.
  • Мембранні куртки, вони ж – штормівки. В них не страшні сильні опади, в тому числі і з поривами вітру, які нерідко бувають у міжсезоння. Для змагань раціонально вибрати виріб з проклеєними швами, які додатково захищатимуть від несприятливих зовнішніх чинників.
  • Утеплені екземпляри. Температура нижче 10 градусів морозу вимагає підвищених термоізоляційних характеристик. Тонкий шар сучасних утеплювачів тінсулейт, софт-шел і їх аналогів зігріє, але при цьому не створить «парникового ефекту. Зазвичай такий верхній одяг можна знайти серед моделей для лижників, проте, зустрічаються й спеціальні бігові модифікації. Потрібно пам’ятати, що більшість утеплених варіантів не є водонепроникними, але це не критично, тому що взимку сильні дощі дуже малоймовірні.

Якщо планується виходити на тренування після заходу сонця, бажано, щоб одяг був яскравим або мав на собі світловідбиваючі елементи – для безпеки і помітності.

Біг з перетином складних рельєфів: вибір одягу для сміливців

Пробіжки чи експедиції, під час яких потрібно підтримувати швидкий темп, потребують одягу підвищеної міцності і стійкості. Їх уже шукати слід серед варіантів для гірського туризму чи альпінізму. Взимку в такій ситуації знадобиться не об’ємна і легка, але тепла куртка, наповнена натуральним або синтетичним пухом, чи їх комбінацією. Якщо пух натуральний, то найкраще, щоб він гідрофобним – в такому випадку пуховик не стане важчим, якщо його власниця сильно спітніє. Синтетичні аналоги вважаються одними з найбільш практичних – вони легкі, не збиваються в грудки, не вбирають вологи і не ускладнюють догляд за курткою.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: