Точне землеробство — переваги та перспективи

Точне землеробство — переваги та перспективи

Термін «Точне землеробство» визначає спосіб управління сільським господарством на основі сучасного обладнання. Ця сучасна система заснована на використанні досягнень в області комп’ютеризації та інформатики для отримання та обробки даних, що стосуються наявних знань про господарство і доходів, які він отримує.

Обсяг аналізу

Інформація про поля буде включати, перш за все, його положення, форми і якості ґрунту на його поверхні, включаючи водні умови. Для збору та обробки цих даних використовуються спеціально розроблені програми та пристрої. Деякі пристрої також можуть використовуватися для управління польовими роботами. До них відносяться системи моніторингу та навігації. За посиланням https://zemlerobstvo.trimble.com/rishennya/sadinnya-ta-posiv/ доступна оптимізація садіння та посіву .

Ці системи доступні у вигляді рішень, що відрізняються ступенем складності з точки зору встановленого програмного забезпечення, обслуговування і витрат на покупку. Впровадження у використання автоматичних рішень і розробка простого їх обслуговування стали можливими завдяки послугам супутникового зв’язку, головним чином, систем, на яких базується позиціонування і навігація. Це зовнішня частина системи. Внутрішньою частиною будуть всі пристрої і програми для:

  • картування полів, визначення якості ґрунту на окремих полях та водних умов;
  • проектування іригаційних систем і вирівнювання місцевості;
  • проектування, моніторинг та корекція шляхів проходження окремих машин та їх використання в конкретних завданнях;
  • пілотування машин і обладнання, тобто для безпосереднього управління рухом і завданнями машин, що працюють на полі, в поєднанні з системою їхнього управління;
  • збору, передачі, та аналізу даних, необхідних для складання планів посіву та проведення інших важливих і автоматично контрольованих польових робіт.

Правильний вибір системи

Вибір сфери діяльності системи та обладнання, необхідного для виконання робіт, передує аналізу потреб, а визначатися ними будуть індивідуальні умови даного господарства, поточний план розвитку, а також фінансові можливості. Немає сумнівів у тому, що з сьогоднішнім технологічним розвитком систем управління і високими витратами на виробництво точне рільництво — це майбутнє будь-якої великої ферми.

На користь цього говорить той факт, що застосування сучасних системних рішень дає змогу максимізувати врожайність при реалізації оптимального використання існуючих якісних умов ґрунту і водойм. Це також дає можливість значною мірою зменшити витрати.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: