Особливості та переваги навчання в білінгвальних школах

Особливості та переваги навчання в білінгвальних школах

В сучасних школах освітній процес здійснюється за допомогою застосування двох мов в білінгвальних класах. Таким чином одна з мов стає засобом навчання, а друга частина викладається на іншій. Вважається, що це одна з прогресивних європейських систем освіти, яка дозволяє в ігровій формі та за короткий час вивчити англійську.

Особливості та переваги навчання в білінгвальних класах

Дитина вивчає одночасно рідну і іноземну мову. Часто для отримання додаткових знань викладачі використовують англійську. Вона допомагає засвоювати соціальний досвід різних країн і народів.

Переваги білінгвальних класів:

  • Дозволяють учневі комфортно і спокійно відчувати себе серед іноземців.
  • Навчання дозволяє отримувати освіту на світовій мові, але при цьому не втрачається етнічність, приналежність учня до України.
  • Таке навчання розширює світогляд, стимулює розвиток аналітичного мислення. Крім того, це відмінний спосіб побороти бар’єр нерозуміння іноземних мов.
  • Учні в білінгвальних класах більш адаптовані до вивчення інших мов, що дозволяє їм розвивати культуру мовлення, розширює словниковий запас.
  • Основне завдання навчання — це не тільки спосіб вивчити англійську, але й сприяти розвитку логічного мислення, долучитися до світової культури.

Кому потрібна білінгвальна школа з вивченням двох мов? Основна мета — це розуміння логіки мови. Це не просто запам’ятовування іноземних слів, вміння застосовувати їх в реченнях. Необхідно вміти за допомогою чужої мови подавати вузько-спеціалізовану інформацію, яка застосовується у програмуванні, технічних предметах.

Кому варто навчатися по білінгвальній системі?

Сучасні білінгвальні класи в школі Базис, дозволяють дітям без особливих зусиль вступити до закордонного ВНЗ. Вони отримують відповідні сертифікати знання мови, адже більшість іноземних ВНЗ використовує англійську мову. Це дозволяє отримати високооплачувану роботу за кордоном, або співпрацювати з компаніями, які знаходяться в країнах Європи. Учні без особливих зусиль читають наукові публікації, художню літературу. Вони дуже швидко схоплюють мови німецької групи. Доведено що білінгвальні школи в Києві дозволяють швидше вивчити німецьку та нідерландську мови. Звичайні заняття з англійської мови не дають такого ефекту, як навчальна програма у школі Базис. Багато уваги у приватній школі приділяють безпеці учнів. У школі є охорона та відеоспостереження.

Дитина, яка щодня вивчає англійську у державній школі, все одно має певні бар’єри, розмовляє з вираженим акцентом. Це відбувається через недостатні професійні навички викладачів. Сучасна англомовна молодша школа дозволяє здобути навички мовлення без акценту.

Не варто засмучуватися, переводити дитину в іншу школу, якщо в початкових класах вона плутає дві мови. Перші два роки учні початкової школи плутають українську та англійську мови. Батьки відмічають, що через два роки дитина спокійно переключається на українську або англійську, залежно від ситуації. Не варто боятися таких класів, діти дійсно швидше засвоюють інформацію, краще володіють англійською.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: