З кожним днем кількість робочих процесів на підприємствах збільшується. Це є наслідком високої споживацької активності й бажання кожного бізнесмена витримати конкуренцію. Але разом з основними процесами, що пов’язані з виробництвом або наданням послуг, компанія має здійснювати бухгалтерський облік, працювати з кадрами, аналізувати та планувати діяльність. Щоб заощадити час, необхідні технологічні рішення. Серед таких – автоматизація систем управління підприємством.
Ефективна пропозиція
Впровадити автоматизовану систему управління підприємством АСУП допоможе український EPC-контрактор S-Engineering. Про інжинірингові послуги, які ви можете отримати від цієї компанії, дізнайтеся тут https://se.ua/posluhy/. Вона має перевірену репутацією, і географія її діяльності вийшла далеко за межі України. Займається автоматизацією підприємств із різних галузей, виробництвом технологічного й електротехнічного обладнання на власному заводі з максимальною глибиною доданої вартості. Її команда успішно реалізовувала проєкти в багатьох країнах, зокрема в таких:
- Німеччина;
- Румунія;
- Туреччина;
- Казахстан;
- Алжир;
- Польща;
- Мексика тощо.
У щоденній роботі EPC-контрактор поєднав сучасні технології й наукові досягнення. Користується франшизами провідних компаній, що здійснюють діяльність у галузі автоматизації. Наприклад, S-Engineering має тісну співпрацю з Siemens AG. Її працівники проходять постійне навчання за кордоном. З іншого боку, S-Engineering пропонує власні розробки:
- SENUMAC;
- LEFOLL;
- SENUVOL.
У роботі використовується провідне програмне обладнання, зокрема Wrike; EPLAN, Pipedrive, SAP тощо.
Налагоджені робочі процеси
Головною перевагою співпраці із S-Engineering є те, що всі роботи зі впровадження АСУП виконуються під ключ. Фахівці після того, як ознайомляться з побажаннями замовника, починають втілювати задум у реальність.
Перший крок – розробка проєктної документації: кошторисної, тендерної, технологічної тощо. Саме на цьому етапі здійснюється робота над техніко-економічним обґрунтуванням майбутніх інновацій. Але фахівці працюють не лише з документами. Відбувається збір вихідних даних. З цією метою можуть проводитися дослідницько-вишукувальні роботи за такими напрямами, як-от:
- інженерія;
- геологія;
- геодезія.
У разі потреби застосовується аудит підприємства. Наприклад, під час його проведення досліджується все, що пов’язане з електрикою, адже її стан впливає на безперебійність систем автоматизації. На підставі здобутої інформації складається проєкт, спочатку ескізний (попередній), а згодом остаточний.
Компанія має в розпорядженні завод із великою площею, який поділений на цехи, де відбувається виготовлення обладнання. На базі підприємства працює відділ технічного контролю та електротехнічна лабораторія. На об’єкті відбуваються монтаж та пусконалагоджувальні роботи, навчання технічного персоналу замовника. Також інженери S-Engineering здійснюють сервісне обслуговування, що передбачає періодичну перевірку стану обладнання й усунення дефектів у разі виявлення.
Джерело: Сайт: se.ua