Moneytou — миттєві перекази через Viber від MasterCard 💸

Moneytou - миттєві перекази через Viber від MasterCard

Розпочавши свій шлях в сфері платіжних систем в далекому 1966 році, американська компанія MasterCard в наш час вже позиціонується як одна із найбільших транснаціональних корпорацій світу, що об’єднує понад 22 тисячі успішних фінансових установ в 210 країнах. Триматися у лідерах компанії MasterCard допомагають не тільки масштаби, але й своєчасне запровадження новітніх технологій в сфері безконтактної оплати та виконання миттєвих переказів із використанням новітніх технологій.

Одним із новаторських продуктів від MasterCard останнього часу став електронний гаманець Master Pass, за допомогою котрого тисячі і сотні тисяч українців вже сьогодні розплачуються у торгових мережах, на заправках та супермаркетах, за допомогою смартфонів із NFC. Поява цієї технології та її розповсюдження у середньо-бюджетних смартфонах стало справжнім ноу-хау останніх років. Однак шлях у цифрових новаціях компанії MasterCard на цьому не закінчується.

Одним із останніх новітніх продуктів компанії є сервіс MoneyTou, котрий дозволяє виконувати повсякденні грошові перекази за допомогою розповсюдженого сервісу миттєвих повідомлень Viber. В найкращих традиціях MasterCard, сервіс гарантує повну безпеку переказів, простоту та миттєвість виконання запитів. Сервіс MoneyTou доступний всім власникам карток MasterCard емітованих українськими банками, що є користувачами месенджера Viber.

Порядок виконання грошових переказів без використання карток, просто із Viber за допомогою сервіса MoneyTou справді дуже простий. Все що необхідно:

  • Запустити свій додаток Viber на смартфоні;
  • Обрати в чаті людину, котрій ви бажаєте здійснити переказ грошей;
  • Натиснути на кнопку Gif+ внизу діалогового вікна;
  • Вказати суму переказу та підтвердити свій намір.

Сервіс MoneyTou дозволяє просто надсилати гроші друзям та близьким, повертати та надавати повсякденні позики один одному, надсилати запити на оплату послуг, розділяти та оплачувати спільні рахунки, збирати гроші на колективні подарунки, виконувати інші грошові накопичення та перекази.


Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: