Оснащуємо кухню технікою

Оснащуємо кухню технікою

Коли люди купляють квартирута починають обставляти її, або роблять ремонт і хочуть зробити усе якомога зручніше, то рано чи пізно вони задумуються над тим, яка техніка повинна обов’язково бути присутня на кухні.

Погодьтесь, що наше житло це фортеця, це місце куди хочеться повертатись ввечері після напруженного робочого дня. Де хочеться відпочивати та почувати себе комфортно. Звичайно на кухні ми проводимо більшу частину свого часу, там ми готуємо, їмо, збираємося вечорами з родиною, деколи робимо уроки з дітьмя, ділимось секретами та плануємо майбутнє. Сааме тому важливо,щоб кухня булла оснащена усім самим необхідним та створювала ауру затишку та комфорту.

Без чого неможливо уявити кухню?

Якщо задати це запитання будь кому, то людина не задумуючись почне перераховувати:

  • холодильник;
  • плита;
  • посудомийна машина;
  • мікрохвильовка тощо.

Дехто поче додавати мультиварку, тостер, кавоварку та решту потрібних для кухні речей. Протее, скоріш за все, більше половина забуде сказати про те, що потрібно купити витяжку кухонну https://nortberg.com.ua/.

Скоріш за все це можна пояснити тим, що про витяжку ми згадуємо тільки у той момент коли починаємо готувати їсти. І тільки тоді задумуємось про те, що варто таки її придбати. Це в корені не вірно, адже краще буде спланувати придбання витяжки ще на стадії ремонту та закупівлі гарнітуру та техніки для кухні.

Справа в тому, що деякі моделі можна доставити згодом, вони не порушать простір вашої кухні, а от інші моделі просто в корені можуть змінити вашу кухню. Насамперед це витяжки вбудованого типу, які вбудовуються як у підвісну шафу чи стіл, так і встелю чи стіну. Крім того, якщо ви оберете витяжку вентиляційного типу, то вам необхідно буде підключити її до вентиляційної шахти.

Як обрати свій тип витяжки?

Зараз існує безліч моделей витяжних систем, тому деколи буває досить складно вирішити яку саме обрати для своєї кухні. Першим ділом потрібно визначитись, яку витяжку ви будете встановлювати:

  • рециркуляційну — коли повітря просто очищується та подається назад на кухню;
  • проточну — коли повітря виводиться через вентиляційну шахту на зовні.

Тут можна довго говорити про те, що проточна система краща у тому смислі, що вона менш затратна у експлуатації (не потрібно буде час від часу змінювати фільтри) та більш дієвіше, проте її встановлення більш дороговартісне. Також можна згадати про те, що рециркуляційні моделі набагато менші, вони можуть розміщуватись у любому місці на кухні та встановлювати їх можна самостійно.

Проте усе це не буде мати жодного сенсу поки ви не відповісте собі на запитання: чи є у вас можливість приєднання до вентиляційної шахти? Якщо такої можливості немає, тоді вибір очевидний — рецекуляційний тип.

Справа за дизайном

Після того, як ви визначитесь з типом, залишиться оприділитись з дизайном. Витяжки бувають трьох класів:

  • підвісні;
  • вбудовані;
  • купольні.

Підвісні витяжки найпростіші, вони кріпляться під шафою над варильною поверхнею і є досить компактними. Основна частина вбудованих витяжок схована у меблі на кухні, такі витяжки майже не виділяються в інтер’єрі. Купольні витяжки, які так само можуть бути острівними, це моделі, що мають декоративний купол та рукав піднятий нагору.

На вибір витяжки буде впливати ваша особиста думка а також порада експерта, співпрація із нами допоможе вам обрати найкращу модель, що підходитиме саме вам.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: