З якого матеріалу вибирати диван

З якого матеріалу вибирати диван

Під час вибору матеріалу для дивана слід враховувати основні критерії. Він повинен відповідати особистим вимогам та способу життя. Пропонуємо посібник з вибору та порівняння різних варіантів для визначення кращого. В інтернет-магазині «МатроЛюкс» можна купити диван від виробника за найкращими цінами.

Різні матеріали для диванів

Існує кілька матеріалів, кожен з яких має унікальні характеристики, починаючи від стійкості до плям і вицвітання, і закінчуючи міцністю та стилем. Тканина дивана впливатиме на те, як предмет меблів зношуватиметься з часом.

Натуральні волокна

Природний матеріал отримують природним шляхом з рослин та тварин. До найпоширеніших матеріалів з натурального волокна відносяться:

 • Вовна. Відмінно протистоїть фарбуванню, зморщування, вицвітання. Її часто змішують із синтетичним волокном, щоб забезпечити ще більшу міцність та простоту очищення плям.
 • Шовк. Це ніжний та м’який матеріал. Його використовують для декоративних вставок.
 • Бавовна. Міцний матеріал, який не вицвітає та не деформується. Однак він недостатньо стійкий до забруднення. При змішуванні з іншими волокнами бавовна підвищує свою довговічність і є відмінною тканиною для дивана-ліжка.
 • Шкіра. Відома як один із найміцніших і найскладніших матеріалів у світі. Це незамінний варіант для сімейних меблів, який витримує витівки дітей та свійських тварин. Перевагою є неймовірно легке миття.

Синтетичні волокна

Йдеться про штучні матеріали, призначені для імітації натуральних волокон з підвищеною стійкістю до плям. Синтетичні волокна включають:

 • Поліестер. Його зазвичай змішують з іншими волокнами для створення оббивки, стійкої до зморщування, зминання та вицвітання.
 • Нейлон. Має стійкість до фарбування. Вважається однією з найміцніших оббивних тканин. При поєднанні з іншим матеріалом допомагає запобігти вицвітанню та швидкому зносу.
 • Акрил. Являє собою штучну шерсть. Синтетичне волокно відмінно протистоїть зносу, зморщування, забруднення та вицвітання.
 • Олефін. Стійкий матеріал до потертостей, плям, сонячного світла та хімічних речовин. Це ідеальний варіант для меблів, які піддаються інтенсивному використанню.
 • Вініл. Відмінна альтернатива шкірі, яка має нижчу ціну та відрізняється високими показниками міцності.

Вибір найкращих матеріалів для диванів

Яким би не важливим був зовнішній вигляд, коли мова заходить про купівлю нового дивана, рекомендується спочатку розглянути свій поточний спосіб життя. Ось кілька ключових питань, над якими слід поміркувати, перш ніж приймати рішення:

 1. У вас маленькі діти?
 2. У вас є домашні тварини?
 3. Як ви використовуєте диван (їдьте на ньому, спите)?
 4. Чи турбує алергія вас чи вашу родину?
 5. Скільки часу ви готові витратити на технічне обслуговування нового дивана?

Найбільші суперечки завжди йдуть між тканиною та шкірою. Незалежно від особистих переваг, у обох цих диванних матеріалів є свої плюси та мінуси – але який із них того вартий?

Дивани з тканини є зручним та універсальним варіантом, який має масу текстур та колірних рішень. Вони набагато дешевші за шкіряні.

Недоліком є маркість та вбирання вологи. Така оббивка не підходить для людей, які мають алергічну схильність.

Наші пропозиції

В інтернет-магазині MatroLuxe можна придбати диванчик від виробника. Ми пропонуємо якісні меблі за доступною вартістю. Організуємо доставку диванів в Україну власними силами. При виникненні труднощів із вибором звертайтесь до наших менеджерів за телефоном. Ми надаємо безкоштовну консультацію у зручний для покупця час.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: