Безкоштовний тест з англійської мови — пройди онлайн

Безкоштовний тест з англійської мови — пройди онлайн

Навчання, підвищення кваліфікації, ігри та кінотеатри, розваги та спілкування, навіть заняття йогою — все тепер доступно онлайн. Особливо яскравих барв наше онлайн-буття набуло в пандемічний та після-пандемічний час. Багато хто використав цей час з користю, наприклад, почавши вивчати англійську мову. Дехто й до цього знав її непогано, а інші просто мають певний рівень знання англійської, але який саме — достеменно не розуміють. Однак всіх об’єднує необхідність точно визначитися в цьому питанні, адже рівень знання англійської впливає на:

  • Щоденний комфорт нашого спілкування та пізнання світу. Адже кількість англійських слів, що входять в наш повсякденний словниковий запас фактично без перекладу чи з найменшими модифікаціями, стрімко зростає, і знання слів-оригіналів значно полегшує процес глибинного розуміння, про що взагалі йдеться.
  • Кар’єрні перспективи. Керівні посади все рідше дістаються спеціалістам без знання англійської, адже бізнес все частіше орієнтується на міжнародний ринок і кому, як не керівнику необхідно бути готовим до діалогу з представниками бізнесу з-за кордону.
  • Можливості та комфорт туризму. Знання англійської мови значно розширює мапу напрямків для подорожей.
  • Ігри, програмування, розваги. В світі онлайн розваг англійська мова є пануючою, а логіка програмування вимушує до знання англійської кожного, хто бажає досягти якісного результату.

Щоб зрозуміти, який же ваш особистий рівень знань, варто пройти безкоштовний тест з англійської мови, що доступний на сайті englishdom.com. Розпочати тестування може будь-хто охочий, без реєстрації, без заповнення форми чи перегляду реклами: все чесно та прозоро. По результатам міні-іспиту ви отримаєте на руки максимально точну оцінку свого поточного володіння англійської мови, що дозволить вам впевненіше дивитися на свої кар’єрні перспективи чи визначитися з найбільш пріоритетним напрямком для подальшого розвитку. Також оцінка поточного рівня дозволить вашому репетитору краще зрозуміти, з чого починати працювати безпосередньо з вами для досягнення найбільш якісного результату в найближчій перспективі.

Проходження безкоштовного міні-іспиту не займає багато часу: на це доведеться витратити не більше години, хоча можна впоратися й за 30 хвилин. Тест оцінює вашу здатність сприймати живу мову на слух, словниковий запас, граматику, читання та письмо.

Один комментарий к “Безкоштовний тест з англійської мови — пройди онлайн”
  1. учитывая то что сейчас преподают практически все крупные онлайн платформы и не только аннглийский язык, то выбор тестов , тем более направленных на повышение вашего уровня владения языком, сейчас ограничен, но между тем есть такие платформы как https://englishpapa.by/testanglijskogo/ где этому вопросу уделяется повышенное внимание, потому как в таком случае можно не только качественно разработать программу дальнейшего обучения, но и показать на те существующие проблемы которые у вас сейчас есть и над чем стоит еще поработать

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: