Купити світлодіодну стрічку в Києві

Світлодіодна стрічка в Києві. Де купити, рекомендаціі вибору

Появлення на ринках України світловий смужки з LED джерелами світла відкрило безмежні можливості для бізнесменів і дизайнерів. З її допомогою висвітлюються вітрини магазинів, музейні експонати, товари на виставках, рекламні вивіски, створюється затишна атмосфера в будинках і ресторанах. Купити світлодіодну стрічку в Києві можна зробивши замовлення на сайті SvetoBoom.com.ua і з її допомогою здійснити будь-яку дизайнерську задумку, сфера застосування LED стрічок обмежується лише фантазією декоратора.

Вона легко кріпиться до будь-якої поверхні, стійка до низьких температур і підвищеної вологості, тому може без проблем використовуватися як в приміщеннях, так і на відкритому вуличному просторі. Її успішно застосовують в интерьерном, архітектурному та ландшафтному дизайні, автомобільному тюнінгу, в рекламній сфері та розважальної індустрії, для контурної підсвічування басейнів, прикраси скульптур і фонтанів.

Конструкція і монтаж LED стрічок

Світлодіодна стрічка в Києві

Світлодіодна стрічка представляє собою тонку діелектричну смужку, на лицьовій поверхні якої рівномірно розташовані світлодіоди і невеликі резистори, з’єднані між собою струмопровідними доріжками. Її можна розрізати на невеликі відрізки або нарощувати до потрібної довжини.
Монтаж LED смужки може здійснюватися в будь-важкодоступні місця і на будь-який тип поверхні — скло, гіпсокартон, дерево, метал. Щоб забезпечити светодиодам достатній тепловідвід і продовжити термін служби стрічки фахівці рекомендують кріпити її до алюмінієвого профілю. Для підключення LED стрічки з напругою 12V / 24V до мережі знадобитися спеціальний блок живлення з аналогічним напругою.

Різновиди LED стрічок

Світлодіодні стрічки випускаються з різною кількістю і розміром світлодіодів, типом передачі кольору і рівнем захисту, тому вибирати світлову смужку потрібно з урахуванням її прямого призначення і місця розміщення.
Кількість і розмір світлодіодів — параметри, що впливають на рівень яскравості і світлового потоку. Напр. стрічка з маркуванням SMD 5050 60 Д.М. означає, що 1м вироби містить 60 світлодіодів розміром 5х5мікрометров.
Тип передачі кольору — світлові смужки поділяються на два типи — монохромні (одноколірні) і вироби з багатобарвним світінням.
Ступінь захисту — позначається маркуванням IP:

  • Вироби з маркуванням IP20, IP33 відносяться до негерметичних і можуть використовуватися тільки в сухих приміщеннях.
  • Граматичні моделі IP65 можуть використовуватися у вологих місцях без прямого попадання води.
  • Вологозахищені LED смужки IP 67 не боятися потрапляння води, тому їх сміливо можна встановлювати для декоративного підсвічування басейнів, саун, фонтанів. Світлодіодна стрічка в Києві у великому асортименті представлена в інтернет магазині SvetoBoom. На сайті SvetoBoom.com.ua можна легко підібрати потрібний варіант LED стрічки, що йде в продаж окремо і в готових комплектах, до складу яких входить блок живлення і RGB контролер з пультом управління.

Цікаві статті на сайті:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.