Шкільна форма оптом від виробника в Україні компанії «TIMBO»

Шкільна форма оптом від виробника в Україні компанії «TIMBO»

Ви зацікавлені у співпраці з виробниками шкільної форми? Вас цікавлять оптові закупівлі? Зверніть увагу на товари компанії «TIMBO». Фірма надає найвигідніші умови при закупівлі великих або дрібних партій. Для України, щоб оплатити товар за оптовими цінами, необхідно придбати понад 5 одиниць виробів. Підприємцям з ближнього і далекого зарубіжжя зниження вартості відбувається при купівлі 10 товарів і більше. Мінімальна сума замовлення не обумовлюється, тільки кількість одиниць виробів. Вам не потрібно викуповувати всі розміри (від найменшого до найбільшого), досить придбати вподобану модель потрібного розміру. Виникають питання, як купити шкільну форму оптом від виробника в Україні? Зателефонуйте за телефонами, вказаними на сайті або напишіть за адресою електронної пошти. Ми обов’язково знайдемо взаємовигідні умови.

Оптовий продаж шкільної форми через інтернет-магазин «TIMBO»

Компанія «TIMBO» зацікавлена ​​в роботі з усіма покупцями, будь то приватний підприємець, юридична фірма або фізична особа. Оптовий продаж шкільної форми здійснюється за цінами, які дозволяють діловим людям отримати прибуток. Для різних категорій покупців існує зручна для них система оплати. Фізичні особи можуть розплатитися з кур’єром, коли він доставить замовлення за вказаною адресою або оплатити готівкою при отриманні товару у відділенні перевізника. Всім, кому потрібні безготівкові розрахунки, менеджери випишуть рахунок. Після оплати магазин надає всі необхідні документи.

Шкільна форма оптом від виробника в Україні компанії «TIMBO»
Шкільна форма оптом від виробника в Україні компанії «TIMBO»

Є можливість оформити термінове замовлення. Для цього здзвонитеся з менеджерами, уточніть наявність, вартість і оплатіть до 13-00. В цей же день товар буде вам відправлений. Оперативність — гідність нашої фірми.

Якщо у вас замовлення на великі партії товарів, то не варто поспішати. Уточніть наявність товару на складі, і обговоріть знижки. Коли сума замовлення перевищить 5000 грн, то ви гарантовано отримаєте 3-відсоткове зниження вартості від оптової ціни. Щоб отримати додаткову знижку в 5%, то потрібно закупити виробів понад 10000 грн. Великий гурт (понад 20000 грн) зменшить вартість одягу на 10%.

Шкільна форма опт в Україні за найбільш вигідними цінами від виробника «TIMBO»

Придбати шкільну форму оптом в Україні від виробника «TIMBO» — це прибуткова справа. Виробник виставляє найнижчі ціни на свої товари і пропонує зниження вартості при оптових закупівлях. Швейні цехи постійно працюють, тому «TIMBO» може виготовити будь-яку партію одягу.

Що потрібно зробити, щоб оформити замовлення?

  • Зайти в інтернет-магазин «TIMBO» і вивчити каталог виробів.
  • Вибрати вподобані моделі, ознайомитися з розмірної таблицею.
  • Визначитися з кількістю і видами шкільної форми.
  • Зв’язатися з менеджерами або написати на e-mail.
  • Уточнити наявність товарів, оптову знижку, форму оплати та спосіб доставки.

Ми чекаємо на ваші замовлення. Ви можете розраховувати на високу якість виробів, уважне ставлення менеджерів і оперативність кур’єрів.

Цікаві статті на сайті:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.