Найдорожчі розлучення сімей в історії

Найдорожчі розлучення сімей в історії. ТОП з фото

Особисте життя відомих людей завжди привертає до себе багато уваги. І тим більше уваги воно привертає, чим більше новин генерує. В зв’язку із цим багато знаменитостей воліє обмежуватися скупими репліками по любим питанням, що стосуються їх особистого життя. Чим менше їжі для ЗМІ, тим краще. Однак навіть у знаменитостей та мільярдерів стається, що їх особисте життя виходить з-під контролю. У випадку «вибуху» вся «брудна білизна» знаменитостей вивалюється назовні, стаючи предметом гучних заголовків. Так, ви знаєте про що це ми – про самі дорогі розлучення в історії, про гучні розлучення сімей знаменитостей.

Зміст:

Розлучення Дмитра Риболовлєва з дружиною Оленою. $4,15 млрд

Дмитро Риболовлєв з дружиною Оленою
Дмитро Риболовлєв з дружиною Оленою

Розвід з екс-дружиною Оленою обійшовся минулому власнику «Уралкалію» Дмитру Риболовлєву в понад $4,15 млрд. Такий вердикт по шлюборозлучному процесу виніс швейцарський суд. Розвід пари зайняв шість років і закінчився у березні 2014 року. В ході розлучення, Дмитро та Олена, що прожили разом 24 роки, розділили спільно нажите майно, в тому числі нерухомість в США та Греції. Це найдорожче розлучення в історії.

Розлучення Алека Вільденштейна з дружиною Джослін. $2,5 млрд

Алек Вільденштейн з дружиною Джослін
Алек Вільденштейн з дружиною Джослін

Не найдорожчий, та один із найгучніших розводів стався у Алека Вільденштейна. До 1997 року ім’я французького мільярдера Алека Вільденштейна було відоме лише у кулуарах колекціонерів витворів мистецтва (заснована їм компанія вважалася найуспішнішою в індустрії продажу витворів мистецтва). Але потім він вирішив розлучитися з дружиною Джослін, внаслідок її захоплення перевтіленням в жінку-кішку з допомогою пластичної хірургії. Це безумство привернуло увагу не тільки цінителів мистецтва, але й всеїдних глядачів ток-шоу, куди Джослін почала запрошувати все частіше. В результаті Алек Вільденштейн не витримав і подав на розлучення. В ході судового розподілу сумісно нажитого, мільярдеру довелося погодитися виплатити екс-дружині жінці-кішці $2,5 млрд в 1997 — 1999 роках, чого їй вистачить для розкішного життя до кінця днів. Сам мільярдер прожив після розлучення ще 9 років, померши на 68-му році життя.

Розлучення Руперта Мердока з дружиною Анною. $1,7 млрд

Руперт Мердок та дружина Анна
Руперт Мердок та дружина Анна

Продовжує рейтинг «Найдорожчі розлучення сімей в історії» черговий процес ціною за мільярд. По версії Forbes Руперт Мердок є одним із найбагатших людей світу, а його статки оцінюються в $11,2 млрд. Він володіє частками в найбільших виданнях США, за що рахується ключовим медіа-магнатом світу. В 1960-х роках Руперт Мердок женився на журналістці Анні Торв. В 32-літньому шлюбі у них народилося троє дітей. Шлюб дав тріщину після роману Мердока з іншою журналісткою — 38-літньою Венді Денг. Розвід заняв 1998 — 1999 роки і обійшовся медіа-магнату в $1,7 млрд.

Розлучення Берні Екклстоуна із дружиною Славікою. $1,2 млрд.

Берні Екклстоун та його дружина Славіка

Екс-дружина Берні Екклстоуна повністю відповідала уявленню про те, як має виглядати жінка мільярдера. Славіка розкішна, струнка та висока жінка, в минулому найулюбленіша модель Джорджіо Армані. Берні Екклстоун зі своїм зростом в 159 см виглядав на фоні дружини ростом 188 см всього лиш аксесуаром для світських виходів. Втім, різниця в зрості не помішала їм прожити в шлюбі 24 роки. В 2008 році Славіка відсудила у Берні $1,2 млрд та втілила в життя свою давню мрію — купила приватний літак за $60 млн.


Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: