Найвищі моделі світу. ТОП-50

Найвищі моделі світу. ТОП-50 з фото

Високій зріст – вагомий аргумент для успіху в модній індустрії, хоча з цим можна не погодитися й зібрати добротний ТОП-лист невисоких успішних моделей. Й правда, високий зріст, це не єдина умова успіху в модельній індустрії, так як успіх тут вираховується віддачою в свою роботу, старанністю й безумовно, везінням.

Однак чому так затребувані саме високі моделі? І хто вони, найвищі моделі світу в історії індустрії моди? Чому вони були (а деякі все ще залишаються) такими успішними? Давайте ближче розглянемо самих високих моделей всіх часів, щоб краще зрозуміти одну із самих ексклюзивних та вимогливих галузей індустрії моди.

В залежності від спеціалізації моделі (наприклад, одна більше воліє працювати на фешн-подіумах, а інша позувати в нижній білизні), вимоги до розмірів форм її тіла можуть відрізнятися. Однак високий зріст – безперечно стане перевагою в модній індустрії, особливо якщо дівчина мріє про гламурну кар’єру та бажає перестрибувати з одного подіуму на інший.

Це пов’язано із тим, що чим вища модель, тим краще на ний виглядатиме одяг, особливо з точки зору перспективи. По даним престижної Британської асоціації модельних агентств, мінімальний зріст для моделі жінки – це 173 см. Високою ж модель починає вважатися, якщо її зріст перевищує відмітку в 175 см в діапазоні до 180 см.

Однак успіх в модельному бізнесі виходить далеко за рамки цифр, тому для того, щоб стати культовою моделлю всіх часів, потрібно дещо більше, ніж просто зріст. Якщо вам не вистачає доброї дози натхнення, просто прогортайте наш ТОП-50 найвищих моделей світу в історії, адже їх надихаючі кар’єрні досягнення не розчарують вас!

ТОП-50 найвищі моделі світу в історії:

 1. Еріка Ірвін
 2. Карлі Клосс
 3. Тію Куїк
 4. Мішель Бусвелл
 5. Джейд Парфітт
 6. Ана Хікманн
 7. Адріана Скленарікова
 8. Хана Сукупова
 9. Джеррі Холл
 10. Олучі Онвігба
 11. Ель Макферсон
 12. Юлія Штегнер
 13. Ана Беатріс Баррос
 14. Полін Оаро
 15. Жизель Бюндхен
 16. Дарія Вербова
 17. Лаїс Рібейро
 18. Катерина Григор’єва
 19. Барбара Фіальо
 20. Жозефін Скрівер
 21. Ванесса Муді
 22. Марія Боргес
 23. Аманда Мерфі
 24. Кетрін Макніл
 25. Грейс Махарі
 26. Бланка Паділья
 27. Ріанн тен Хакен
 28. Ерін Гезертон
 29. Клаудія Шиффер
 30. Тоні Гаррн
 31. Кароліна Куркова
 32. Алек Век
 33. Рейчел Хантер
 34. Шалом Харлоу
 35. Даутцен Крус
 36. Джоан Смоллс
 37. Кендалл Дженнер
 38. Лара Стоун
 39. Адріана Ліма
 40. Ніккі Тейлор
 41. Наталя Полевщикова
 42. Карен Мюлдер
 43. Бегаті Прінслу
 44. Ірина Шейк
 45. Моніка Ягачак
 46. Марта Хант
 47. Кейт Аптон
 48. Тайра Бенкс
 49. Хайді Клум
 50. Кендіс Сванепул

1. Еріка Ірвін

Фото | Еріка Ірвін в купальнику
Фото | Еріка Ірвін в купальнику

Зріст: 203 см;
Вага: 59 кг;
Еріка Ірвін в Instagram: 1 887 підписників.

Еріка Ірвін не тільки найвища модель в світі по оцінці Glowsly, але й талановита фітнес-тренер та актриса (її можна побачити в різноманітних епізодичних ролях серіалу «Американська історія жахів»). Коли Еріка Ірвін не працює моделлю та не грає в кіно, вона проводить свій час, щоб надихати та заохочувати нас бути самими собою та ніколи не сумніватися в своїй самооцінці. Модель виступає проти насилля, знущань над людьми та підтримує трансгендерів.

2. Карлі Клосс

Фото | Карлі Клосс в купальнику
Фото | Карлі Клосс в купальнику

Зріст: 188 см;
Вага: 59 кг;
Карлі Клосс в Instagram: 8,7 млн підписників.

Карлі Клосс завжди в русі, ніколи не зупиняється. Американська супермодель відома як великий шанувальник всього здорового, а також є одною із найвищих моделей в галузі. З жовтня 2018 року Карлі Клосс замужем за Джошуа Кушнером, рідного брата зятя Дональда Трампа.

3. Тію Куїк

Фото | Тію Куїк в купальнику
Фото | Тію Куїк в купальнику

Зріст: 188 см;
Вага: 61 кг;
Тію Куїк в Instagram: 3 208 підписників.

Тію Куйк з Естонії, стала справжньою знахідкою для модельної індустрії. Почавши свій шлях на даному терені у візі 13 років, вона й гадки не мала, наскільки успішну модельну кар’єру побудує. На даний час подіумній моделі 33 роки, вона одна із найвищих та успішних моделей в індустрії. За свою кар’єру Тію провела більше 50 показів мод.

4. Мішель Бусвелл

Фото | Мішель Бусвелл в купальнику
Фото | Мішель Бусвелл в купальнику

Зріст: 185 см;
Вага: 56 кг;
Мішель Бусвелл в Instagram: 4 769 підписників.

Американська красуня Мішель Бусвелл спершу мріяла зробити кар’єру в сфері медицини та навіть два роки проходила навчання в коледжі по спеціалізації медсестринство. Дівчина не підозрювала, що їй судиться стати одною із найбільш успішних високих моделей всіх часів.

5. Джейд Парфітт

Фото | Модель Джейд Парфітт
Фото | Модель Джейд Парфітт

Зріст: 185 см;
Вага: 56 кг;
Джейд Парфітт в Instagram: 10 600 підписників.

Джейд Парфітт – відомий інтерв’юер Vogue, почала свою кар’єру в якості моделі після участі в конкурсі британського телешоу «Цього ранку». До подіумного життя її заохочувала та підтримувала мати, котра завжди вірила в модельний талант Парфітт. Сума таланту, зовнішніх даних та вражаючого зросту британської моделі допомогло їй яскраво проявити себе в індустрії.

6. Ана Хікманн

Фото | Ана Хікманн в нижній білизні
Фото | Ана Хікманн в нижній білизні

Зріст: 185 см;
Вага: 61 кг;
Ана Хікманн в Instagram: 10,8 млн підписників.

Високооплачувана бразильська фотомодель, а тепер й телеведуча, Ана Хікманн – не тільки одна із найвищих моделей в світі, але й також одна із 100 найсексуальніших жінок планети по версії журналу Maxim. Ана занесена до Книги Рекордів Гіннессу як «модель із найдовшими ногами в світі» (123 см).

7. Адріана Скленарікова

Фото | Адріана Скленарікова в купальнику
Фото | Адріана Скленарікова в купальнику

Зріст: 185 см;
Вага: 56 кг;
Адріана Скленарікова в Instagram: 64 600 підписників.

На пару із Аною Хікманн, Адріана Скленарікова в минулому потрапила до Книги Рекордів гіннесса як володарка найдовших ніг серед жінок-моделей. На даний час Адріана продовжує користуватися своїми зовнішніми даними в модельній індустрії та підсилює свій успіх кмітливістю, ставши ведучою різноманітних французьких телешоу.

8. Хана Сукупова

Фото | Модель Хана Сукупова
Фото | Модель Хана Сукупова

Зріст: 185 см;
Вага: 59 кг;
Хана Сукупова в Instagram: 107 000 підписників.

Крім того, що Хана Сукупова є однією із найвищих моделей в історії, вона, ймовірно, одна із найбільш зайнятих дівчин в нашому рейтингу. Фотографії Хани публікувалися на обкладинках більше 100 журналів і до даного часу модель провела більше 500 подіумних шоу. В такому напруженому графіку у неї залишається час на двох дітей, на благодійні фонди та підтримку молодих художників.

9. Джеррі Холл

Фото | Модель Джеррі Холл
Фото | Модель Джеррі Холл

Зріст: 183 см;
Вага: 61 кг;
Джеррі Холл в Instagram: 16 400 підписників.

Уродженка Техасу, Джеррі Холл тепер вже модель на пенсії, але й надалі залишається однією із найбільш відомих високих моделей всіх часів. До 1977 року, на вершині слави, Джеррі успіла прикрасити обкладинки 40 журналів. Її фігура та зріст максимально відповідали стандартам краси того часу, що робило модель однією із найбільш затребуваних, як в рекламних кампаніях, так і на показах мод.

10. Олучі Онвігба

Фото | Олучі Онвігба в купальнику
Фото | Олучі Онвігба в купальнику

Зріст: 183 см;
Вага: 58 кг;
Олучі Онвігба в Instagram: 139 000 підписників.

Нігерійська модель Олучі Онвигба не тільки вражаючи висока, але й вражаюче складена. Не дивно, що африканську красуню можна побачити на багатьох обкладинках Sports Illustrated. Крім того, вона прикрашала обкладинки Vogue, Elle, i-D, приймала участь в показах Gucci, Chanel, Givenchy та Fendi.

11. Ель Макферсон

Фото | Ель Макферсон в купальнику
Фото | Ель Макферсон в купальнику

Зріст: 183 см;
Вага: 61 кг;
Ель Макферсон в Instagram: 532 000 підписників.

Ель Макферсон на початку восьмидесятих отримала прізвисько «Тіло» завдяки знаменитій обкладинці журналу Sports Illustrated Swimsuit Issue. Ель стала своєрідним стандартом параметрів фігури та зросту для багатьох починаючих супермоделей свого часу. Висока, струнка та здорова, Макферсон – жива легенда в світі моди!

12. Юлія Штегнер

Фото | Юлія Штегнер в купальнику
Фото | Юлія Штегнер в купальнику

Зріст: 183 см;
Вага: 59 кг;
Юлія Штегнер в Instagram: 94 900 підписників.

Спортивна Юлія Штегнер, ймовірно, одна із найбільш замкнутих моделей в індустрії за всю історію, але ми любимо її і за це теж. Вона народилася в Німеччині, а коли не працює моделлю для найвідоміших ексклюзивних світових брендів, то проводить багато часу в усамітнених велопоїздках та піших прогулянках на природі.

13. Ана Беатріс Баррос

Фото | Ана Беатріс Баррос в купальнику
Фото | Ана Беатріс Баррос в купальнику

Зріст: 181 см;
Вага: 59 кг;
Ана Беатріс Баррос в Instagram: 557 600 підписників.

Бразильска красуня Ана Беатріс Баррос – не тільки одна із найбільш успішних високих моделей в індустрії моди, але й одна із найкращих бікіні-моделей всіх часів, котра неодноразово знімалася в випуску Sports Illustrated Swimsuit Issue. Завдяки своєму ангельски-красивому обличчю, Беатріс також була послом французького бренду косметики Chanel, просуваючи його високоякісні продукти для макіяжу.

14. Полін Оаро

Фото | Модель Полін Оаро
Фото | Модель Полін Оаро

Зріст: 181 см;
Вага: 54 кг;
Полін Оаро в Instagram: 112 900 підписників.

Ви безперечно знаєте французьку модель Полін Оаро в обличчя, оскільки вона побувала на більше ніж 200 модних показів по всьому світі, в тому числі для найбільших імен індустріх. Полін також висвітлює міжнародні видання про моду. В портфелі французької красуні рекламні кампанії Tommy Hilfiger, Armani Exchange, Topshop та інших брендів.

15. Жизель Бюндхен

Фото | Жизель Бюндхен в купальнику
Фото | Жизель Бюндхен в купальнику

Зріст: 180 см;
Вага: 57 кг;
Жизель Бюндхен в Instagram: 16,2 млн підписників.

Жизель Бюндхен справедливо вважається кращою супермоделлю кінця нульових. Сьогодні Жизель є бразильською іконою світу моди, прихід на подіум котрої ознаменував кінець модельної ери «героїнового шику» в кінці 90-х. Жизель також визнана як одна із найбільш впливових моделей індустрії, котра активно підтримує численні благодійні організації по всьому світі.

16. Дарія Вербова

Фото | Дарія Вербова в купальнику
Фото | Дарія Вербова в купальнику

Зріст: 180 см;
Вага: 56 кг;
Дарія Вербова в Instagram: 215 000 підписників.

Дарія Вербова із зростом 180 см – одна із найбільш успішних високих моделей світу, котра почала свою кар’єру у віці 14 років. Юна Дарія й гадки не мала, до якого успіху її приведе перемога в національному конкурсі моделей в Канаді. Канадка українського походження побувала на десятках знакових показів мод, а також стала послом бренду Lancôme. Коли дівчина не приймає участі в модних кампаніях, вона багато займається своїм хоббі – парусним спортом.

17. Лаїс Рібейро

Фото | Лаїс Рібейро в купальнику
Фото | Лаїс Рібейро в купальнику

Зріст: 180 см;
Вага: 54 кг;
Лаїс Рібейро в Instagram: 2,2 млн підписників.

Що стосується найвищих моделей з найбільш підтягнутою тілобудовою, ми завжди можемо відправитися в Бразилію, щоб вибрати найкращих із них. Лаїс Рібейро – бразильський ангел Victoria’s Secret, визнана найпопулярнішою подіумною моделлю в 2011 році.

18. Катерина Григор’єва

Фото | Катерина Григор'єва в купальнику
Фото | Катерина Григор’єва в купальнику

Зріст: 180 см;
Вага: 55 кг;
Катерина Григор’єва в Instagram: 406 100 підписників.

Як бразильянки, слов’янські моделі мають найкрасивіші обличчя та бездоганні тіла. То ж не дивно, що Катерина Григор’єва з Росії потрапила в наш список найвищих моделей світу. Більш відома як Кейт Григор’єва, російська топ-модель не тільки працювала ангелом Victoria’s Secret в 2015 – 2016 роках, а й стала неймовірно затребуваною подіумною моделлю, котра до цих пір виходить на модні покази для Givenchy, Ralph Lauren, Gucci, Vesace, Dolce & Gabbana та багатьох інших.

19. Барбара Фіальо

Фото | Барбара Фіальо в купальнику
Фото | Барбара Фіальо в купальнику

Зріст: 180 см;
Вага: 55 кг;
Барбара Фіальо в Instagram: 591 000 підписників.

Повернемося до Бразилії ще один раз: Барбара Фальо – одна із найвищих моделей із зростом 180 см. А ще бразильська красуня одна із найбільш музикальних моделей в індустріх, оскільки Барбара грає на гітарі з 9 років, а також є випускницею Джульярдської школи в області мистецтва та музики.

20. Жозефін Скрівер

Фото | Жозефін Скрівер в купальнику
Фото | Жозефін Скрівер в купальнику

Зріст: 180 см;
Вага: 54 кг;
Жозефін Скрівер в Instagram: 6,2 млн підписників.

Коли справа доходить до списку найкращих високих моделей світу, неможливо ігнорувати параметри та красу Жозефін Скрівер. Ангел Victoria’s Secret з наймилішим обличчям в модельній індустрії прийняла участь в 300 модних показах. Також вона активно підтримує рух ЛГБТ-спільноти.

21. Ванесса Муді

Фото | Ванесса Муді в купальнику
Фото | Ванесса Муді в купальнику

Зріст: 180 см;
Вага: 56 кг;
Ванесса Муді в Instagram: 126 300 підписників.

Американська красуня Ванесса Муді дебютувала в якості подіумної моделі в 2014 році, виступивши для іспанського будинку моди Balenciaga та з тих пір залишається фаворитом бренду. Ванесса також приймає участь майже в кожному показі Alexander Wang, працювала із Dior, Lacoste, Chanel Beauty, Zara, Valentino та іншими.

22. Марія Боргес

Фото | Марія Боргес в купальнику
Фото | Марія Боргес в купальнику

Зріст: 180 см;
Вага: 55 кг;
Марія Боргес в Instagram: 1,4 млн підписників.

Ангольська манекенниця Марія Боргес – не тільки одна із найуспішніших високих моделей в історії індустрії з ідеально підтягнутою тілобудовою та завидно довгими ногами, але й увійшла в історію, як перша чорношкіра модель, що продемонструвала свої натуральні афро волосся на показі Victoria’s Secret Fashion Show. Дівчина не перестає з’являтися на обкладинках найвідоміших світових видань індустрії моди та виходити на покази мод провідних модельєрів та будинків.

23. Аманда Мерфі

Фото | Аманда Мерфі в купальнику
Фото | Аманда Мерфі в купальнику

Зріст: 180 см;
Вага: 56 кг;
Аманда Мерфі в Instagram: 82 600 підписників.

Довгі ноги та красива широка посмішка – найкращі риси Аманди Мерфі, котрі зробили дівчину однією із найбільш надихаючих високих моделей в індустрії. З моменту свого дебюту в 2009 році, Аманда працювала із Prada, Trussardi, Celin, Salvatore Ferragamo та іншими, виходячи на подіуми їх модних показів та знімаючись в рекламних кампаніях.

24. Кетрін Макніл

Фото | Кетрін Макніл в купальнику
Фото | Кетрін Макніл в купальнику

Зріст: 180 см;
Вага: 57 кг;
Кетрін Макніл в Instagram: 104 000 підписників.

Кетрін Макніл входить в ТОП-30 кращих моделей 2000-х років по версії Vogue, а також є однією із найбільш надихаючих красунь сучасності. Талант манекенниці  Кетрін було відкрито в 14-річному віці. До сьогоднішнього дня вона успіла вийти на найвідоміші подіуми, включаючи Dior, Balenciaga, Valentino та Louis Vuitton. Кетрін також знялася для календаря Pirelli 2010. Вона велика шанувальниця татуювань: їх на тілі красуні 108 штук, більшість із котрих знаходиться на спині.

25. Грейс Махарі

Фото | Грейс Махарі в купальнику
Фото | Грейс Махарі в купальнику

Зріст: 180 см;
Вага: 53 кг;
Грейс Махарі в Instagram: 139 000 підписників.

Висока канадська модель Грейс Махарі вже вийшла на 200 показів мод, а також з’явилася на Victoria’s Secret Fashion Show в 2014 році. Крім того, довгонога модель знялася в ряді модних глянців на кшталт CR Fashion Book, Vogue, Elle, Glamour та інших. Коли дівчина не займається чим-небудь пов’язаним із модою, вона активно займається благодійністю.

26. Бланка Паділья

Фото | Бланка Паділья в купальнику
Фото | Бланка Паділья в купальнику

Зріст: 180 см;
Вага: 54 кг;
Бланка Паділья в Instagram</strongБланка>: 641 000 підписників.

Іспанська красуня Бланка Паділья – одна із найвищих моделей світу, муза Dolce & Gabbana, а також посол цього модного будинку. Бланка була випадково «відкрита» в метро Мадриду. З тих пір красуня досягла феноменального успіху в індустрії. Довгонога красуня провела десятки показів для Valentino, Giorgio Armani, Versace та Victoria’s Secret.

27. Ріанн тен Хакен

Фото | Ріанн тен Хакен в купальнику
Фото | Ріанн тен Хакен в купальнику

Зріст: 180 см;
Вага: 50 кг;
Ріанн тен Хакен в Instagram: 37 900 підписників.

Ріанн тен Хакен розпочала свою приголомшливу кар’єру в галузі моди після перемоги на конкурсі Elite Model Look 2001 року та з тих пір не зупинялася добиватися успіхів. Ріанн – одна із найвищих супермоделей всіх часів із ростом 180 см.

28. Ерін Гезертон

Фото | Ерін Гезертон в купальнику
Фото | Ерін Гезертон в купальнику

Зріст: 180 см;
Вага: 55 кг;
Ерін Гезертон в Instagram: 852 000 підписників.

Найбільш відома по роботі із Victoria’s Secret, Ерін Гезертон була відкрита відомим модельним рекрутом Аррі Тейлором під час відпуску. Висока та струнка, вона провела безліч сезонів на подіумах та знялася для сотень модних журналів.

29. Клаудія Шиффер

Фото | Клаудія Шиффер в купальнику
Фото | Клаудія Шиффер в купальнику

Зріст: 180 см;
Вага: 60 кг;
Клаудія Шиффер в Instagram: 1,3 млн підписників.

Талановита та сяюча Клаудія Шиффер – обличчя одної із найгламурніших епох в індустрії. Як і Адріана Ліма, на перший погляд Клаудія може здатися доволі мініатюрною, тому багато хто дивується, коли дізнається, що справжній зріст супермоделі складає 180 см.

30. Тоні Гаррн

Фото | Тоні Гаррн в купальнику
Фото | Тоні Гаррн в купальнику

Зріст: 180 см;
Вага: 57 кг;
Тоні Гаррн в Instagram: 2 млн підписників.

Завсідниця показів модного дому Calvin Klein, Тоні Гаррн також є однією із найвищих моделей Victoria’s Secret та зразковим трудоголіком модельної індустрії. Найкраща подруга Тоні Гаррн також з нашого рейтингу – це Карлі Клосс.

31. Кароліна Куркова

Фото | Кароліна Куркова в купальнику
Фото | Кароліна Куркова в купальнику

Зріст: 180 см;
Вага: 59 кг;
Кароліна Куркова в Instagram: 806 000 підписників.

Прославлена легендарним британським фотографом Маріо Тестіно за свої пропорції та енергійний настрій, Кароліна Куркова успішна в якості моделі та актриси, займається благодійністю та при цьому знаходить час на виховання двох чудових дітей разом із чоловіком, актором Арчі Дрері.

32. Алек Век

Фото | Алек Век в купальнику
Фото | Алек Век в купальнику

Зріст: 180 см;
Вага: 56 кг;
Алек Век в Instagram: 142 000 підписників.

Суданська модель Алек Век була випадково «відкрита» на базарі в 1995 році, всього чотири роки після того, як вона втекла до Великої Британії, рятуючись від громадянської війни в Судані. Алек Век – перша африканська модель, що з’явилася на обкладинці Elle в 1997 році. З тих пір африканська красуня залишається однією із найвищих та затребуваних моделей великої моди в світі.

33. Рейчел Хантер

Фото | Рейчел Хантер в купальнику
Фото | Рейчел Хантер в купальнику

Зріст: 180 см;
Вага: 67 кг;
Рейчел Хантер в Instagram: 121 000 підписників.

Рейчел Хантер, уродженка Нової Зеландії, часто знімається для обкладинок журналу Sports Illustrated Swimsuit Issue. Росла дівчина розпочала свою кар’єру у віці 17 років. Зараз вона працює ведучою на телебаченні та її часто хвалять за благодійну діяльність.

34. Шалом Харлоу

Фото | Модель Шалом Харлоу
Фото | Модель Шалом Харлоу

Зріст: 180 см;
Вага: 50 кг;
Шалом Харлоу в Instagram: 118 000 підписників.

Здобувши відомість в середині дев’яностих завдяки своїм вражаючим навичкам роботи на подіумі, канадка Шалом Харлоу прийняла участь в безлічі модних кампаній високого класу, таких як Gucci, Valentino та Marc Jacobs. Знайдена на концерті The Cure в Торонто, одна із найвищих моделей в індустрії моди все ще береже вірність панк-року в своєму серці.

35. Даутцен Крус

Фото | Даутцен Крус в купальнику
Фото | Даутцен Крус в купальнику

Зріст: 179 см;
Вага: 54 кг;
Даутцен Крус в Instagram: 6,4 млн підписників.

Росла модель Даутцен Крус є володаркою однієї із найбільш надихаючою фігури в індустрії моди всіх часів. Вона завжди в перших рядах, коли справа доходить до пропаганди здорового образу життя, благодійної діяльності чи проведення заходів по охороні природи.

36. Джоан Смоллс

Фото | Джоан Смоллс в купальнику
Фото | Джоан Смоллс в купальнику

Зріст: 179 см;
Вага: 51 кг;
Джоан Смоллс в Instagram: 3,5 млн підписників.

Висока модель Джоан Смоллс родом із Пуерто-Ріко. По оцінці агентства Models.com, Джоан відносний новачок в індустрії, однак це не заважає їй регулярно входити в список «Найбільш високооплачуваних моделей світу» по версії Forbes. Дівчина ламає індустрію з тих пір, як стала першою латиноамериканською моделлю, що представляла косметикуEstée Lauder в 2011 році.

37. Кендалл Дженнер

Фото | Кендалл Дженнер в купальнику
Фото | Кендалл Дженнер в купальнику

Зріст: 179 см;
Вага: 59 кг;
Кендалл Дженнер в Instagram: 136 млн підписників.

Переглядаючи перші епізоди реаліті-шоу «Сімейство Кардаш’ян», хто б міг подумати, що маленька Кендалл Дженнер виросте та стане однією із найвищих моделей в світі? Кендалл тепер визнана перлина Victoria’s Secret та є яскравим обличчям супермоделей нового покоління.

38. Лара Стоун

Фото | Лара Стоун в купальнику
Фото | Лара Стоун в купальнику

Зріст: 178 см;
Вага: 60 кг;
Лара Стоун в Instagram: 662 000 підписників.

Відкрита у віці біля 12 років під час сімейної відпустки, Лара Стоун володіє однією із найбільш приголомшливо ідеальних фігур в індустрії. Одна із найкращих характеристик ефектної дівчини голландсько-англійського походження – це її вражаючий зріст.

39. Адріана Ліма

Фото | Адріана Ліма в купальнику
Фото | Адріана Ліма в купальнику

Зріст: 178 см;
Вага: 60 кг;
Адріана Ліма в Instagram: 12,5 млн підписників.

Модель Адріана Ліма, хоча й виглядає доволі мініатюрною на перший погляд, насправді висока. Ймовірно, вона й не найвища модель з нашого рейтингу, однак їх 178 см зросту в сумі із іншими зовнішніми даними вражають.

40. Ніккі Тейлор

Фото | Ніккі Тейлор в купальнику
Фото | Ніккі Тейлор в купальнику

Зріст: 178 см;
Вага: 59 кг;
Ніккі Тейлор в Instagram: 84 900 підписників.

Ніккі Тейлор – супермодель на пенсії, але в дев’яності вона була однією із найбільш затребуваних моделей світу, а також зразком для всіх, хто знайшов в собі сили добитися успіху після травматичних подій свого життя (Ніккі отримала важкі травми в автокатастрофі в 2001 році).

41. Наталя Полевщикова

Фото | Наталя Полевщикова в купальнику
Фото | Наталя Полевщикова в купальнику

Зріст: 178 см;
Вага: 55 кг;
Наталя Полевщикова в Instagram: 986 000 підписників.

Росіянка Наталя Сергіївна Полевщикова є завсідницею відомих рекламних кампаній та показів високої моди з 2004 року, швидко ставши однією із найбільш затребуваних високих моделей в світі за всі часи.

42. Карен Мюлдер

Фото | Модель Карен Мюлдер
Фото | Модель Карен Мюлдер

Зріст: 178 см;
Вага: 55 кг;
Карен Мюлдер в Instagram: 24 100 підписників.

Карен Мюлдер – одна із найвидатніших супермоделей 90-х років, що суміщає роботу моделі із співом. З іншої сторони, екс-ангел Victoria’s Secret любить приділяти увагу підтримці людей та допомагати їм досягати балансу в психічному здоров’ї. Сама Карен в житті пережила декілька епізодів насилля, та це її не зломило.

43. Бегаті Прінслу

Фото | Бегаті Прінслу в купальнику
Фото | Бегаті Прінслу в купальнику

Зріст: 178 см;
Вага: 53 кг;
Бегаті Прінслу в Instagram: 5,9 млн підписників.

Бегаті Прінслу – перша модель, котрій пощастило заключити модельний контракт із мережею Victoria’s Secret PINK. Модель з Намібії – популярна медійна персона із численними підписниками в соціальних мережах, котрі з нетерпінням чекають кожної нової її пригоди або модного одкровення. Висока та струнка, Бегаті надихає своїм прикладом на здоровий образ життя.

44. Ірина Шейк

Фото | Ірина Шейк в купальнику
Фото | Ірина Шейк в купальнику

Зріст: 178 см;
Вага: 55 кг;
Ірина Шейк в Instagram: 13,7 млн підписників.

Російська красуня Ірина Шейк вражає ідеальним складом свого тіла, незважаючи на те, що вона недавно народила свого первенця. При зрості 178 см, Ірина, ймовірно, не найвища модель нашого рейтингу, однак вона достатньо висока для контрактів Versace, Givenchy, Moshino та Roberto Cavalli.

45. Моніка Ягачак

Фото | Моніка Ягачак в купальнику
Фото | Моніка Ягачак в купальнику

Зріст: 178 см;
Вага: 55 кг;
Моніка Ягачак в Instagram: 530 000 підписників.

Моніка Ягачак – перлина агентства IMG Models. Польська модель розпочала свою кар’єру в 2007 році. З тих пір їй пощастило працювати із Donna Karan, Fendi, Calvin Klein та Versace. Дівчина не припиняє виходити на подіуми та зніматися в рекламних кампаніях найбільш гучних імен світової індустрії моди.

46. Марта Хант

Фото | Марта Хант в купальнику
Фото | Марта Хант в купальнику

Зріст: 178 см;
Вага: 55 кг;
Марта Хант в Instagram: 3 млн підписників.

Ангел Victoria’s Secret з 2015 року, американка Марта Хант не тільки краща подруга Тейлор Свіфт, але також дуже успішна висока модель, відома своєю роботою із Louis Vuitton, Prada, Stella McCartney, Versace та іншими.

47. Кейт Аптон

Фото | Кейт Аптон в купальнику
Фото | Кейт Аптон в купальнику

Зріст: 178 см;
Вага: 64 кг;
Кейт Аптон в Instagram: 6,2 млн підписників.

Кейт Аптон – відкриття року, що вперше з’явилася на модних показах в 2011 році. З тих пір американська модель ніколи не зупинялася добиватися великих успіхів. Сьогодні Кейт Аптон відома ще по декільком ролям в голлівудських фільмах і як доволі успішна вершниця.

48. Тайра Бенкс

Фото | Тайра Бенкс в купальнику
Фото | Тайра Бенкс в купальнику

Зріст: 178 см;
Вага: 64 кг;
Тайра Бенкс в Instagram: 6,7 млн підписників.

Неможливо описати словами важливість персони Тайри Бенкс в індустрії моди, особливо у відношенні її ролі наставника та шукача талантів з тих пір, як вона знялася в першому сезоні реаліті-шоу «Топ-модель по-американськи». Відома високим зростом, підтягнутою фігурою та заворожливими зеленими очима, Тайра Бенкс розпочала свою кар’єру моделі у віці 15 років та стала першою афро-американкою, що з’явилася на обкладинці GQ.

49. Хайді Клум

Фото | Хайді Клум в купальнику
Фото | Хайді Клум в купальнику

Зріст: 177 см;
Вага: 62 кг;
Хайді Клум в Instagram: 7,5 млн підписників.

Супермодель Хайді Клум не потребує представлення, так як вона, безумовно, одна із найуспішніших моделей всіх часів. Крім того, що Клум є культовою персоною індустрії моди, наразі вона зайнята роботою на телебаченні, відома як модельєр, співачка, письменниця, акторка та бізнес-леді. Ми впевнені, що найближчі десятиліття Хайді ще багато разів заявить про себе.

50. Кендіс Сванепул

Фото | Кендіс Сванепул в купальнику
Фото | Кендіс Сванепул в купальнику

Зріст: 177 см;
Вага: 54 кг;
Кендіс Сванепул в Instagram: 14,5 млн підписників.

Кендіс Сванепул, найбільш відома своєю співпрацею з Victoria’s Secret, також є однією із найвищий моделей Південної Африки, а також однією із найуспішніших супермоделей всіх часів за версією Forbes. «Відкрита» в 15-річному віці на блошиному ринку в 2003 році, з тих пір Кендіс появилася на безлічі обкладинок гламурних журналів найвищого рівня.

По матеріалам.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: