Так історично склалося, що назва бренду Rado приходить на думку першою, коли розмова заходить про керамічні годинники. Компанія накопичила великий досвід в розширенні меж цього стійкого до подряпин матеріалі та часто поєднує його із авангардним дизайном. Такі моделі, як Diastar та True Square — це лишень декілька прикладів творчого використання кераміки брендом Rado. При цьому росте популярність дайверських годинників у вінтажному стилі від даної мануфактури: декілька років назад вона відродила модель 1960-х років, відому під назвою Captain Cook. Спершу її випустили в сталі, а потім і в бронзі. Ймовірно, завдяки успіху з цими моделями, бренд вирішив випустити Captain Cook в своєму улюбленому матеріалі. Годинник зберігає класичний дайверський стиль, але втілює його в сучасній кераміці.
Rado не тільки переробляє дизайн класики в нових Captain Cook, але й виводить процент вмісту кераміки в них на новий рівень. Таким чином, керамічними в доповнення до цілісного керамічного корпусу стали також безель та завідна голівка. Навіть браслет виготовлений з кераміки, але з титановою застібкою. Задня кришка виготовлена з титану з чорним PVD-покриттям та тонованим чорним сапфіровим віконцем в тон корпусу.
Щоб іще більше виділити обмежену серію, керамічний годинник Rado Captain Cook High Tech Ceramic Diver оснащений головним сапфіровим кристалом з ледь помітним димчатим відливом. Крізь нього можна побачити роботу калібру R808 від ETA, а також рухи ротору у форму якорю позаду. Балансове колесо в годиннику коливається зі швидкістю 21 600 напівколивань в годину, а запас ходу заявлений до 80 годин. Щоб не заважати огляду механічного ансамблю, від віконця дати було вирішено відмовитися.
Циферблат оточують золотисті годинникові мітки та стрілки, заповнені чорним люмінесцентним складом Super-LumiNova (світиться синім). Вигравірувані лазером мітки на безелі заповнені відповідною золотою фарбою. Циферблат був би неповним без фірмового якорю що коливається, відомого логотипу серії Captain Cook.
Корпус годинника має ширину 43 мм, відстань між виступами складає 29,8 мм, а товщина 14,6 мм. Це великий годинник, але завдяки легкій кераміці та титану, він не важкий. Не дивлячись на свій яскравий зовнішній вид, годинник вийшов достатньо надійним та міцним для повсякденного ношення. Одна із проблем з повністю чорним годинником заключається тільки в тому, що чорне покриття легко дряпається, через що такі годинники швидко втрачають свій вітринний шарм. Але чорна кераміка корпусу та браслету не має такого недоліку, оскільки даний матеріал дуже твердий та стійкий до подряпин. Навіть якщо кераміку якимось чином подряпати, вона має чорну структуру, тому цей дефект складніше побачити. При сильному ударі кераміка може тріснути, однак типовий пул побутових струсів Rad Captain Cook High Tech Ceramic Diver витримує достойно. В завершення, водонепроникність до 300 метрів робить його відмінним рішенням для дайвінгу.
Серія Rado Captain Cook High Tech Ceramic Diver виходить з індивідуальною нумерацією з 1 962 корпусів. Їх ціна складає $4 450, що на $700 дорожче звичайних Captain Cook. За додаткову плату покупець отримує повністю керамічний безель та заводну голівку, а також сапфіровий циферблат та ексклюзивний лоск. Більшість керамічних годинників для дайвінгу від інших брендів коштують дорожче та не мають повністю керамічного браслету. Здається, в Rado знайшли ідеальне співвідношення ціни та якості.