Джойстик PlayStation 4, він же джойстик PS4 або DualShock 4 — це один з найпопулярніших геймпадів у світі. Він зручний, функціональний і має стильний дизайн. Однак, як і будь-який інший електронний пристрій, джойстик PS4 може вийти з ладу, тому в найнесприятливу мить власнику може знадобитися контакт майстерні https://s-repair.com.ua/remont-igrovyh-prystavok/remont-playstation/remont-dzhojstykiv-ps4/, що займається їх ремонтом. А ще не завадить взяти собі на примітку найпоширеніші поломки цього геймпаду виробництва Sony.
Найпоширеніші поломки джойстика PS4
За статистикою майстерні Smart Repair, найчастішими поломками джойстика PS4 є:
- Несправність аналогових стіків 3D механізмів. Цей дефект становить близько 30% від усіх поломок. Аналогові штифти виходять з ладу постійно через високе навантаження та значну функціональну важливість в геймерському процесі будь-якої гри. Ці стіки знаходяться під впливом постійного тертя, а також страждають від потрапляння пилу та бруду. В руках досвідчених спеціалістів ремонт джойстика PS4 Київ з такої несправністю займає лічені години.
- Несправність кнопок. Цей дефект становить близько 25% від усіх поломок. Кнопки теж виходять з ладу через постійне використання, а також через потрапляння рідин. Особливо це стосується кнопок правої частини джойстика, тих що із хрестиком, ноликом, кружочком та трикутником.
- Несправність лівого курка. Цей дефект становить близько 20% від усіх поломок. Курок виходить з ладу з тих же причин, що й інші кнопки джойстику, тому нового нового тут не скажеш.
- Несправність батареї. Цей дефект становить близько 20% від усіх поломок. Батарея виходить з ладу через тривале використання, через неякісну зарядку та використання ресурсу вмонтованих літієвих елементів. З цієї ж причини може виникнути несправність, коли не заряджається джойстик PS4 клієнта (якщо це не фізичне пошкодження порту зарядки).
Також зустрічаються такі поломки, як:
- Несправність лівого джойстика;
- Несправність правого джойстика;
- Несправність тачпада;
- Несправність світлодіодної індикації;
- Порушення цілістності корпусу, тріщини, сколи та інше.
Ресурс джойстика PS4 за умов інтенсивного використання становить близько 3-5 років. Однак, якщо джойстик використовується агресивним гравцем, то його ресурс може суттєво скоротитися та вираховуватися годинами.
Частота рекомендованого обслуговування та ремонту джойстика залежить від умов його експлуатації. Якщо він використовується вдома, то його, швидше за все, ремонт DualShock 4 не знадобиться 3-5 років по мінімуму. Якщо ж джойстик використовується в ігровому клубі або в іншому місці з інтенсивним використанням, то його може знадобитися ремонтувати вже через 1-2 роки, чи частіше.
Щоб продовжити термін служби свого геймпаду, варто регулярно його чистити від залишків жиру та бруду, не допускати потрапляння в нього вологи та слідкувати за якісною зарядкою. Також не варто надто енергійно натискати кнопки чи стіки, особливо в моменти досягнення ними граничних положень. Також нескладний ремонт геймпадів можна зробити самостійно, якщо мати невеличкий набір інструменту вдома, запастися терпінням та інструкцією на YouTube. Однак, якщо ви не впевнені у своїх силах, то неодмінно краще буде звернутися до фахівців майстерні Smart Repair.