Італійський модний дім Gucci, можливо, найбільше відомий своїм висококласним одягом та шкіряними аксесуарами, але родина, що стоїть за цим шанованим брендом, також має вражаюче портфоліо нерухомості. Пентхаус у Нью-Йорку, де розміщується pied-à-terre, наразі належить сестрам Алессандрі та Аллегрі Гуччі, але його було придбано у 1970-х роках їхнім батьком та колишнім патріархом Gucci Мауріціо Гуччі.
Дворівнева квартира займає весь 50-й та 51-й поверхи хмарочоса Olympic Tower на П’ятій авеню 641, між 51-ю та 52-ю вулицями. Спроектована відомою архітектурною фірмою Skidmore, Owings & Merrill, багатофункціональна скляна вежа була завершена у 1974 році і свого часу приваблювала світових мільярдерів, знаменитостей та дизайнерів одягу.
Пентхаус Gucci займає площу понад 870 квадратних метрів і має вісім спалень, вісім ванних кімнат та дві гостьові туалети. На 50-му поверсі розташовані всі спальні та пральня, а 51-й поверх призначений для розваг. Обидва поверхи мають високі 4,2-метрові стелі.
У манхеттенському хмарочосі два кластери ліфтів, по одному в кожному крилі, і обома можна потрапити до цієї квартири: з одного гості потрапляють у фойє на сході, а другий відкривається у фойє в західному крилі. У квартирі сім’ї Гуччі дві пари великих гвинтових сходів, що з’єднують два поверхи. Кожен поверх оточений панорамними вікнами з прямим видом на собор Святого Патрика, Емпайр-стейт-білдінг, Рокфеллер-центр та Крайслер-білдінг.
«Перевага розташування на 50-му та 51-му поверхах полягає в тому, що у вас досі є вражаючий вид з вікна, але при цьому створюється відчуття, що ви все ще знаходитесь у місті, а не над ним, як це було б на 90-му поверсі», – говорить Білл Ковальчук, агент з нерухомості в Serhant, який спільно із засновником агенції Райаном Серхантом займається реалізацією об’єкта нерухомості сім’ї Гуччі. Простора квартира з видом на місто вже кілька років знаходиться на ринку і не знімається з торгів; незважаючи на значний час на ринку, ціна в $35 мільйонів залишається незмінною.
51-й поверх вражає своєю 20-метровою вітальнею. Світлий простір ніби запрошує вас у місто через панорамні вікна. З західного боку вітальні знаходиться їдальня з баром та винним погребом, яку можна відокремити за допомогою розсувних дверей.
Вітальня також з’єднується з обшитим деревом залом або кабінетом через розсувні скляні двері. У цьому затишному просторі знаходиться один з двох дров’яних камінів у пентхаусі – єдині функціональні дров’яні каміни у всьому хмарочосі – і великий світловий люк, що рідко зустрічається у вежах з кондомініумами. Є також сімейна кімната, кухня площею 46 квадратних метрів з видом на місто, велика комора та кухня/їдальня для персоналу.
Серед безлічі спалень є дві головні спальні, кожна з яких обладнана дерев’яними панелями, великими шафами (одна з них – кругла гардеробна!) та ванними кімнатами з гідромасажними ваннами та саунами.
Пентхаус зберігає багато елементів модерністського дизайну середини XX століття та зручності давно минулої епохи, але є ідеальним полотном для створення розкішного будинку-трофея в самому серці Нью-Йорка.
Хмарочос Olympic Tower був спроектований Аристотелем Онассісом і став першим «хмарочосом мільярдерів». У багатофункціональній вежі також розмістили свої ательє та офіси декілька великих модних брендів. Серед численних заможних та високопоставлених осіб, які проживали в цьому будинку, – Фердинанд та Імельда Маркос, колишній президент та перша леді Філіппін; покійний мільярдер, торговець зброєю Аднан Хашоггі; світська левиця Корнелія Гест; та багато знаменитостей.