Надійний захист натурального каменю 🪨

Надійний захист натурального каменю

Багато хто забуває про те, що природний камінь, зокрема граніт і мармур, вимагають дуже трепетного ставлення після установки. Натуральний камінь досить сильно схильний до різного роду забруднень. Необроблений камінь добре вбирає масло, жир, органічні та будівельні забруднення, тому його обов’язково потрібно захищати сучасними засобами.

Захист натурального каменю вперше почали робити ще в Стародавньому Римі за допомогою різного масла. У середньовіччі часто розписували скульптури фарбами, це теж давало додатковий захист. Зараз все простіше, сучасні виробники розробили спеціальні засоби для захисту мармуру, граніту та інших видів каменю. Детальніше дізнатися про те, як забезпечити захист каменю і замовити послугу можна на сайті https://stonecare.com.ua/poslugi/zahist-kamenyu/

Асортимент засобів для захисту каменю

Будь-який матеріал потребує уваги і турботи, незалежно від походження. Натуральний камінь, який є символом довговічності і міцності, не виняток. Вироби з матеріалу, створеного природою, можуть служити вічно за умови правильного і своєчасного догляду. Для підтримки природної краси каменю існує безліч засобів. Умовно їх можна розділити на три групи:

  • Миючі засоби.
  • Поліруючі препарати.
  • Засоби для захисту.

Щоб очистити натуральний камінь від бруду, досить вимити його за допомогою розчину зі спеціальними миючими засобами. Використання детергентів, що розчиняють і видаляють забруднення, а також утворюють захисний шар на кам’яній поверхні, значно полегшує подальший догляд.

Справитися з сильними забрудненнями (слідами масла, бруду, вапняного нальоту, каучуку, кіптяви і ін.) допоможуть лужні очисники. Для видалення слідів фарби, маркера і кави їх необхідно наносити на місце плями, для щоденного очищення — в розведеному стані. Очистка поверхні засобами, що відкривають пори – це певна підготовка до подальшої обробки камню захисними засобами.

Як забезпечити захист каменю?

Щоб зберегти вироби з натурального каменю в первісному вигляді, їх поверхню потрібно обов’язково захищати після кожної очистки. Всілякі лаки і просочення здатні підкреслити природне забарвлення і структуру каменю, повернути блиск і красу. Механічний і хімічний вплив здатні зробити поверхню каменю тьмяною і плямистою.

Захистити природний камінь можна за допомогою універсальних поліруючих рідин (просочень). Засоби, не залишаючи слідів, не утворюючи плівку і не змінюючи колір каменю, дбайливо піклуються про його красу. Забезпечують наступний результат:

  1. Покращення зовнішнього вигляду.
  2. Захист в процесі експлуатації.
  3. Відновлення блиску.
  4. Усунення тріщин і пошкоджень.

Нанесення захисних просочень, що заповнюють пори та перешкоджають проникненню в них різних речовин, позбавлять необхідності проведення складного процесу очищення сильно забрудненої поверхні.

Здійснювати роботи по захисту натурального каменю повинні досвідчені фахівці з відповідними знаннями. Роботи проводяться згідно з рекомендаціями виробника, дотримуючись при цьому техніки безпеки. Щоб впоратися з пошкодженнями, невеликими тріщинками і подряпинами, додатково використовують спеціальну шпаклівку, основним компонентом якої є поліефіри або акрилова смола.


Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: