Чому потрібно оформляти страхування вантажів при перевезенні?

Чому потрібно оформляти страхування вантажів при перевезенні?

Найчастіше компанії недооцінюють статтю постійних витрат для свого бізнесу — логістичні послуги, необхідні при перевезенні вантажу по країні, в близьке і далеке зарубіжжя, на інші континенти. Якщо неправильно вибрати компанію, що надає логістичні послуги, втрати складуть до 40% з бюджету на логістику. Також якщо вантажне перевезення не застраховане, втрати можуть бути більш тотальними або навіть фатальним для бюджету компанії.

потрібно правильно вибирати організатора вантажоперевезення, обов’язково страхувати перевозиться товар, техніку, виробничі конструкції і так далі. На сьогодні плюси страхування вантажів очевидні. З фактами не посперечаєшся.

Своєчасне страхування вантажів, які перевозяться різними видами транспорту — це гарантія безпеки, 100 % фінансова захист для замовника, що звертається в логістичну компанію за отриманням послуги вантажоперевезення. Страховий поліс дає впевненість фінансової надійності партнера, з яким передбачається працювати. Компанія, що пропонує страховий поліс на вантаж — надійний компаньйон, який дбає про безпеку вантажного перевезення.

Страховий поліс є гарантом захисту від розкрадань. Досить використовувати стандартну програму страхування, щоб захиститися від даного виду ризику. Страховка не набагато здорожує перевезення. Адже фактично, при повній втраті товару-сума втраченого вантажу повністю компенсується замовнику вантажоперевезення.

Страхування — це ще профілактика переплат, відсутність необхідності озиратися на неймовірні ризики, пов’язані з перевезенням вантажу. Страховий поліс дозволяє провести процедуру митного оформлення за спрощеною схемою, з мінімальними затримками.

чи вигідно страхувати вантаж?

відмовляючись від такої послуги, як страхування вантажів, замовник вантажного перевезення ризикує втратити кошти у випадку:

  • форс-мажорних обставин;
  • розкрадання товару в процесі шляху;
  • тотальної втрати вантажу, що перевозиться (наприклад, при стихійних лихах).

вартість страхового поліса невелика, тому переплата з логістики мінімальна. У разі відсутності страхового поліса, бізнесмен, що перевозить товари, наприклад, за кордон, повністю втрачає гроші за вантажне перевезення, за перевозимую партію товару. У разі оформленого страхового поліса, замовник логістичної послуги отримує 100 % компенсацію за втрачений товар (у грошовому еквіваленті).


Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: