Яценюк заборонив держслужбовцям критикувати владу

Кабмин

Нова постанова Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2016 року регламентує ряд ключових поправок в правилах етичної поведінки держслужбовців. Згідно з цими правилами, всім держслужбовцям тепер доведеться стримуватися від публічної критики влади в цілому та окремих органів влади зокрема.

Нові принципи етики для держслужбовців зобов’язують лояльно відноситися до держорганів та їх посадових осіб, а також стримуватися від будь-яких проявів їх публічної критики. Крім того, держслужбовцям в Україні доведеться рахуватися з тим фактом, що їх дії та рішення не мають залежати від особистих політичних інтересів.

Далі більше – українським держслужбовцям доведеться відмовитися від публічної демонстрації своєї політичної симпатії або політичних поглядів, а також всіляко уникати використання символіки будь-яких політичних партій України.

На цьому зміни в правилах етичного поводження держслужбовців не закінчуються: законодавчо вводиться облік телефонних розмов та особистих зустрічей з представниками політичних партій, депутатами та бізнесменами. Правда, це нововведення поки що стосується тільки держслужбовців першої та другої категорії.

Один комментарий к “Яценюк заборонив держслужбовцям критикувати владу”
  1. Свобода слова на словах!
    Последние новости Украины радуют с каждым днем все больше.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.