Найкрасивіші індійські актриси. ТОП-10

Найкрасивіші індійські актриси. ТОП-10 з фото

Індійське кіно та телесеріали із пристрасними красунями та безжалісними сюжетними лініями стали відкриттям для вітчизняних домогосподарок в 90-х роках, після розпаду СРСР. В індійському кіно неймовірним чином поєднується театр, танець та пісні. Міняються часи, з’являються нові зірки індустрії, але ці три складові індійського кіно залишаються незмінними. Пропонуємо вашій увазі добірку «Найкращі індійські актриси. ТОП-10», з котрої ви узнаєте про самих рейтингових красунь індійського кіно сучасності.

Одні хвалять їх особливий талант, інші здатність грати за один дубль найскладніші сцени, а треті працьовитість. Ці індійські красуні без втоми проводять в репетиціях місяці, задля отримання найкращого результату. Сьогодні Болівуд – це неповторима фабрика зірок, котра генерує не тільки красивих, але й дійсно талановитих актрис.

Зміст:

Айшварія Рай

Найкрасивіша індійська актриса №1. Айшварія Рай
Найкрасивіша індійська актриса №1. Айшварія Рай

Очолює наш рейтинг безперечна красуня індійських кровей Айшварія Рай. Вона відома далеко за межами Індії, має виключно яскраву зовнішність і при цьому дуже талановита, що зумовило її успіх в кіно Болівуду, відкрило дорогу в Голівуд та допомогло стати найбільш високооплачуваною актрисою індійського кіно в історії. Айшварія Рай, «Міс Світу 1994 року», в свої 44 роки продовжує активно зніматися.

Діпіка Падуконе

Найкрасивіша індійська актриса №2. Діпіка Падуконе
Найкрасивіша індійська актриса №2. Діпіка Падуконе

Індійська актриса Діпіка Падуконе народилася в Копенгагені, Данія, але це не завадило їй зробити запаморочливу кар’єру в Індії. Ще будучи студенткою коледжу, Діпіка почала кар’єру в модельному бізнесі. Потім вона дебютувала в кіно та стала найбільш багатообіцяючою молодою зіркою Болівуду. В 2017 році індійська актриса стала відома на весь світ, коли вийшла в прокат третя частина бойовика «хХх», де вона зіграла роль красуні Серени.

Карина Капур

Найкрасивіша індійська актриса №3. Карина Капур
Найкрасивіша індійська актриса №3. Карина Капур

Хінді актриса Карина Капур представляє найвпливовіший клан індійського кіно – сімейство Капурів. З самого дитинства Карина знала, чому присвятить своє життя, а індійські таблоїди все життя стежили за кожним її кроком. Сьогодні 37-річна Карина Капур є найбільш відомою зіркою індійського походження в світі.

Катрина Каїф

Найкрасивіша індійська актриса №4. Катрина Каїф
Найкрасивіша індійська актриса №4. Катрина Каїф

Громадянка Великобританії, уродженка Британського Гонконгу, індійська актриса Катрина Каїф жила на Гавайях та в Лондоні, і тільки після цього повернулася на історичну батьківщину, де стала зіркою Болівуду першого ешелону. В ранніх фільмах Катрину дублювали через погане знання мови, однак з 2009 року сьогодні вже 34-річна індійська красуня озвучує своїх персонажів самостійно.

Пріянка Чопра

Найкрасивіша індійська актриса №5. Пріянка Чопра
Найкрасивіша індійська актриса №5. Пріянка Чопра

35-річна модель і актриса Пріянка Чопра стала зіркою Болівуду в 2000 році, коли перемогла в конкурсі краси «Міс Світу 2000». Цей титул розчинив для Пріянки двері і в модельний бізнес, і в кіно. Пріянка Чопра неймовірно популярна як у себе на батьківщині, так і в усьому світі.

Кангана Ранаут

Найкрасивіша індійська актриса №6. Кангана Ранаут
Найкрасивіша індійська актриса №6. Кангана Ранаут

30-річна уродженка Індії Кангана Ранаут блискуче вживається в складні драматичні ролі. Стримати сльози підчас перегляду фільмів із Ранаут тяжко навіть загартованим Болівудом глядачам. Вибуховий успіх прийшов до актриси з першої ролі – вона дебютувала у кіно в блокбастері «Гангстер», де разом із нею знімалися найбільш високооплачувані зірки індійського кіно.

Алія Бхатт

Найкрасивіша індійська актриса №7. Алія Бхатт
Найкрасивіша індійська актриса №7. Алія Бхатт

Індійська актриса Алія Бхатт в 24-роки вже продає по багато мільйонів своїх альбомів (так, Алія ще й співає), а також знімається в найбільш касових фільмах Болівуду. Юна актриса стала всенародною улюбленицею в Індії та робить на цьому шалені гроші.

Жаклін Фернандес

Найкрасивіша індійська актриса №8. Жаклін Фернандес
Найкрасивіша індійська актриса №8. Жаклін Фернандес

В 2006 році Жаклін Фернандес перемогла в конкурсі краси «Міс Шрі-Ланка». Це дозволило їй легко пробитися в модельний бізнес та покорити Олімп болівудського кіно. Сьогодні 32-річна красуня із Коломбо знімається в індійському кіно, співає пісні та веде колонку в популярному таблоїді.

Шраддха Капур

Найкрасивіша індійська актриса №9. Шраддха Капур
Найкрасивіша індійська актриса №9. Шраддха Капур

Хінді актриса Шраддха Капур – ще одна представниця сімейства Капурів в нашому рейтингу. Зараз 30-річна індійська красуня працює в кіноіндустрії, приймає участь в сценічних шоу та підтримує благодійні організації.

Анушка Шарма

Найкрасивіша індійська актриса №10. Анушка Шарма
Найкрасивіша індійська актриса №10. Анушка Шарма

Наш рейтинг «Найкрасивіші індійські актриси. ТОП-10» закриває уродженка Індії, Анушка Шарма.29-річна Анушка зробила кар’єру в модельному бізнесі та поступово прокладає собі шлях на вершину Болівудського Олімпу. Дебютом в кіно для Шарми став фільм «Цю пару створив Бог» 2008 року.

Індійські актриси в Instagram

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.