Як оформити робочу візу: зрозумілий алгоритм

Як оформити робочу візу: зрозумілий алгоритм

Введення безвізового режиму з Європою у 2017 році значно полегшує правила в’їзду на територію сусідніх країн. Так, у Шенгенській зоні можна перебувати протягом 90 днів з біометричним паспортом. Але якщо ви плануєте поїхати за кордон не з метою відпочинку, то доведеться оформляти додаткові документи. Оскільки за чинним законодавством офіційна робота за кордоном можлива лише за наявності спеціальної робочої візи.

Документи, що потрібні

Оскільки деякі країни люблять глибоку перевірку людей з інших держав, перелік може відрізнятися на кілька документів. Але в цілому він виглядає таким чином:

  • анкета мовою країни, куди ви прямуєте;
  • запрошення на роботу;
  • фото 3,5х4,4 — два примірники;
  • закордонний паспорт і копія;
  • внутрішній паспорт і копія;
  • оригінал і копія страхового поліса.

Додатково для оформлення робочої візи можуть попросити надати інформацію про сімейний стан.

Всі терміни та час очікування

Оформляється віза в центрі від п’яти робочих днів до двох місяців. Наприклад, через ліберальне відношення щодо надання дозволів на роботу в Польщі ця процедура проходить досить швидко.

Зазвичай віза видається на термін від 3 місяців до двох років. Є також проміжні візи на пів року і 9 місяців. Щоб продовжити роботу за кордоном, потрібно подавати заявку на продовження всіх дозвільних документів за два місяці до закінчення терміну попередньої.

Така історія перебування в іншій країні дозволить вам показати себе як відповідального співробітника. При невиконанні потрібних зобов’язань (в тому числі порушення термінів перебування за кордоном) ви можете потрапити в чорний список співробітників і розцінюватися як нелегал. До того ж порушення законів та правил конкретної країни також може стати причиною не видавати вам візу.

Знайти вакансії праці за кордоном можна на OLX Робота. Тут можна дізнатися більше про вакансії та зв’язатися або з роботодавцем, або з його представниками. Тож цей засіб пошуків роботи за кордоном є дієвим та зручним для українців.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: