Де взяти онлайн кредит на картку на довгий термін

Де взяти онлайн кредит на картку на довгий термін

Якщо людини потрібен кредит, то він звертається до банку. Саме так робить більшість громадян України. Але треба пам’ятати, що банки висувають до позичальників безліч вимог, яким необхідно відповідати. І, наприклад, особам без офіційного працевлаштування чи з поганою кредитною історію отримати онлайн кредит на картку на довгий термін складно.

Де ж взяти онлайн кредит

Онлайн кредитування займаються мікрофінансові організації, МФО. Вони працюють легально, мають свідоцтво про реєстрацію. Перевага МФО в тому, що вони мають лояльні вимоги. Наприклад, у банку лише кожна 3 заявка на кредит закінчується оформленням послуги. В МФО 9 з 10 заявок отримають позитивне рішення. Тобто ймовірність більше 90%.

Переваги онлайн кредитування:

 • Оперативний розгляд заявки. Позичальнику необхідно 10-15 хвилин на реєстрацію, заповнення анкети. Через 5 хвилин він зможе отримати позитивне рішення.
 • Мінімальний комплект документів — необхідні лише паспорт та ідентифікаційний код. Ніяких більше документів не потрібно, в тому числі довідки про доходи.
 • Онлайн оформлення. Для отримання кредитної послуги не потрібно йти у відділення. Достатньо мати мобільний телефон, інтернет та банківську картку. МФО перераховує гроші на картку. 
 • Вигідні умови кредитування. Для нових клієнтів сервіси онлайн кредитування встановлюють нульову відсоткову ставку. Позичальник сплачує відсотки лише за фактичний період користування грошима.

Умови кредитування від МФО

Мікрофінансові компанії працюють з мікрозаймами. Максимальний ліміт – до 100 000 гривень. Але отримати таку суму можуть постійні клієнти, у яких гарна КІ, офіційне працевлаштування та достатній рівень доходу.

Для нових позичальників ліміт становить від 500 до 10 000 гривень. Все залежить від умов конкретної МФО та самого позичальника. 

Інші умови:

 • відсоткова ставка нараховується щоденно. Мінімальний строк користування – 7 днів;
 • строк погашення – в середньому 30 днів, але багато компаній кредитують на 3-6 місяців. Перевага в тому, що громадянин може завжди продовжити строк погашення боргу. Всі МФО пропонують пролонгацію, а тому кредит фактично можна повернути за рік або два;
 • без страхування, сплати первісного внеску, забезпечення.

Як отримати онлайн кредит на картку на довгий термін

Розпочинати треба з вивчення умов кредитування. Звертатися потрібно в ті компанії, які пропонують вигідні умови. Наприклад, нульову відсоткову ставку або швидке зарахування коштів.

Далі алгоритм оформлення достатньо простий:

 1. Пройти реєстрацію на офіційному сайті МФО. Для цього потрібен мобільний телефон та електронна пошта.
 2. Заповнити заявку на оформлення онлайн кредиту, обравши потрібний строк та суму. Відправити заявку на розгляд. Про результати клієнт буде сповіщений в смс-повідомленні. Також статус заявки доступний в особистому кабінеті позичальника.
 3. Підписати договір про кредитування. Він підписується в електронному вигляді. Є два варіанти: документ відправляють на електронну пошту або він доступний в особистому кабінеті. 
 4. Верифікувати особисту банківську картку. Компанія може перерахувати кредит лише на картку позичальника. Окрім реквізитів картки, необхідно фото клієнта з цією карткою. Або фото паспорта та картки одразу. 
 5. Отримати кошти на картку. 

А може в банк?

Звичайно, банки пропонують більш довгострокові кредити. Наприклад, це може бути кредит на 5-7 років. Є навіть фінансові установи, які пропонують онлайн кредитування – Приватбанк, Альфа банк та інші. Але послуга онлайн доступна тільки для постійних клієнтів, у кого вже є картка, онлайн доступ к інтернет банкінгу тощо. Для нових клієнтів все одно необхідно спочатку відвідати установу, відкрити рахунок та картку, а потім вже оформлювати кредит. 

І все одно, банки більш ретельно перевіряють позичальника. При несплачених боргах, поганій кредитній історії та відсутності зайнятості, отримати кошти практично неможливо.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: