Найдорожчі будинки зірок за рік. ТОП-10 з фото

Самые дорогие дома знаменитостей за год. ТОП-10 с фото

Майкл Джексон, культова особистість XX століття, король поп-музики, залишив після себе видатну музичну спадщину… і не тільки. Він також володів найбільш розкішною нерухомістю, котра через 8 років після смерті Майкла продовжує притягувати інвесторів та встановлювати нові рекорди ціни. В нашому рейтингу «Найдорожчі будинки зірок за рік» цілих два будинки, що колись належали Майклу Джексону. Його видатне ранчо Neverland є найдорожчою зірковою нерухомістю року. На другому місці нерухомість любимого всіма особистого охоронця Уітні Хьюстон з фільму «Охоронець» 1992 року, Кевіна Костнера. Третю сходинку займає нерухомість в Нью-Йорку рок-музиканти Стінга.

Отже, почнемо рейтинг «Найдорожчі будинки зірок за рік, ТОП-10».

  1. Ранчо Майкла Джексона в Каліфорнії
  2. Будинок Кевіна Костнера на березі океану
  3. Пентхаус Стінга в Нью-Йорку
  4. Будинок Сінді Кроуфорд на пляжі в Малібу
  5. Будинок Еллен Дедженерес в околицях Санта-Барбари
  6. Будинок Майкла Бея в Лос-Анджелесі
  7. Будинок Майкла Джексона в Нью-Йорку
  8. Пентхаус Джона Бон Джові на Мангеттені
  9. Будинок Дженіфер Лопес в Гідден-Гілс
  10. Пентхаус Дженіфер Лопес на Мангеттені

Ціна – $67 млн. Ранчо Майкла Джексона Neverland

Ранчо в Каліфорнії, Де Майкл Джексон відпочивав сам та запрошував дітей в парк розваг із залізною дорогою, на даний час залишається важливою туристичною пам’яткою Каліфорнії. Основний будинок на території понад 1 090 гектар має житлову площу 1 170 кв. м. Всі фото та відомості тут.

Neverland – Ранчо Майкла Джексона в Каліфорнії
Neverland – Ранчо Майкла Джексона в Каліфорнії

Ціна – $60 млн. Будинок Кевіна Костнера

Це будинок на скелястому березі Тихого океану в живописних околицях Санта-Барбари. Навколо тільки ви, шум океану, гірський пейзаж вдалині, зелена трава та зрілі дерева. Всередині будинку тільки дві спальні та одна ванна кімната. Перевага даної нерухомості в іншому – вона знаходиться на великій ділянці землі в 4,15 гектара, що приховує значний інвестиційний потенціал. Всі фото та відомості тут.

Будинок біля океану Кевіна Костнера
Будинок біля океану Кевіна Костнера

Ціна – $56 млн. Пентхаус Стінга

В 2008 році пентхаус в центрі Нью-Йорку з видом на Центральний Парк обійшовся Стінку в $27 млн. Сьогодні він продається більш ніж удвічі дорожче. Всередині двоповерхової квартири три спальні, оглядові тераси та понад 500 кв. м. житлової площі. Всі фото та відомостітут.

Квартира Стінга в центрі Нью-Йорку
Квартира Стінга в центрі Нью-Йорку

Ціна – $50 млн. Будинок Сінді Кроуфорд

Пейзажна вілла на березі Тихого океану в Малібу належить супермоделі Сінді Кроуфорд з 2015 року, при тому що продається вона вже другий рік поспіль. В 2017-ому ціна знизилася на $10 млн, однак покупця все ще нема. Приватний пляж, безперешкодний вид на океан, більше 120 соток землі, понад 500 кв. м. житлової площі… Всі фото та відомості тут.

Вілла на березі океану Сінді Кроуфорд
Вілла на березі океану Сінді Кроуфорд

Ціна – $45 млн. Будинок Еллен Дедженерес

Будинок актриси в околицях Санта-Барбари з басейном, приватним тенісним кортом, розважальним павільйоном, шістьома спальнями та шістьома ванними кімнатами, належить Еллен Дедженерес з 2013 року. Всередині 975 кв. м. житлової площі. Вид на океан, сад та інші зручності присутні. Всі фото та відомості тут.

Будинок Еллен Дедженерес в Каліфорнії
Будинок Еллен Дедженерес в Каліфорнії

Ціна – 41 млн. Будинок Майкла Бея

Ця елітна нерухомість не належить режисеру Майклу Бею з 2014 року, що не завадило їй увійти в число найдорожчих в 2017 році. Будинок в Бель-Ейр творця «Трансформерів» з чудовим видом на Лос-Анджелес, затоку Санта-Моніки та гори, з п’ятьома спальнями, басейном, кінотеатром та винним льохом. Загальна житлова площа будинку складає вражаючі 1 400 кв. м. Фото та відомості тут.

Будинок в Бель-Ейр Майкла Бея
Будинок в Бель-Ейр Майкла Бея

Ціна – 39 млн. Будинок Майкла Джексона

Шестиповерховий будинок Майкла Джексона в центрі Нью-Йорку загальною житловою площею 1 100 кв. м. має багату історію з 1898 року. Окрім Джексона в будинку з 16 кімнатами жив художник Марк Шагал. Всі фото та відомості тут.

Будинок Майкла Джексона в Нью-Йорку
Будинок Майкла Джексона в Нью-Йорку

Ціна – $38. Пентхаус Джона Бон Джові

Двоповерхова квартира Джона Бон Джові, в центрі Мангеттена з панорамною терасою на криші та житловою площею 692,3 кв. м. Всередині шість спалень та шість ванних кімнат, вишукана мебель та витвори мистецтва. Всі фото та відомості тут.

Квартира в центрі Нью-Йорку Джона Бон Джові
Квартира в центрі Нью-Йорку Джона Бон Джові

Ціна – $28. Будинок Дженніфер Лопес

Будинок в Гідден-Гілс з чудовим видом на долину Сан-Фернандо та вершини гір Сан-Габріель. На понад 1 590 кв. м. житлової площі садиби знаходиться біля 10 спалень, студія звукозапису, кінотеатр на 20 місць, танцпол, бар, декілька віталень та ін. Всі фото та відомості тут.

Будинок Дженніфер Лопес в Лос-Анджелесі
Будинок Дженніфер Лопес в Лос-Анджелесі

Ціна – $27. Квартира Дженніфер Лопес

Закриває рейтинг «Найдорожчі будинки зірок за рік» ще одна дуже дорога нерухомість на Мангеттені. На 580 кв. м. житлової площі квартира Дженніфер Лопес вмістила чотири спальні – всі з видом на парк Медісон Сквер. Мармурові інтер’єри та деревина натурального дубу. Всі фото та відомості тут.

Квартира Дженнифер Лопес в Нью-Йорке
Квартира Дженнифер Лопес в Нью-Йорке

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.