Гонка тарифів продовжується — 1 березня світло подорожчає ще на 25%

З 1 березня в Україні світло подорожчає на 25%

Рішенням Національної комісії 1 березня 2016 року вступає в силу черговий етап підвищення мінімального тарифу на електроенергію для громадян. Цього разу тариф підвищується на 25% до 0,57 грн. за 1 кВт/год. Дане підвищення є плановим та відповідає програмі підвищення мінімального тарифу, представленій Національною комісією в лютому 2015 року. Тоді повідомлялось, що тариф на електроенергію для населення буде підвищуватися поступово протягом двох років. Наступне підвищення тарифу на електроенергію для населення очікується 1 вересня 2016 року.

Нагадаємо, мінімальний тариф розповсюджується тільки на місячний об’єм споживання електроенергії. По тарифу 0,57 грн. оплачується тільки перші 100 кВт/год. електроенергії. Все що більше 100 кВт/год. оплачується вже по тарифу 0,99 грн. за 1 кВт/год. У випадку споживання абонентом більше 600 кВт/год. в місяць, на нього розповсюджується вже новий тариф – 1,56 грн. за 1 кВт/год.

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк підрахував, коли українці зможуть оправитися від прийнятих їм «непопулярних реформ». По його словам, знадобиться не менше двох років, щоб українська економіка почала демонструвати зростання та відновлення. Після цього українці відчуються покращення від поточних реформ влади.

3 комментария к «Гонка тарифів продовжується — 1 березня світло подорожчає ще на 25%»
  1. через два года половина людей з голодухи помрут- а половина бомжами станут

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: