Вантажоперевезення відіграють визначну роль в розвитку економіки країни, впливаючи одразу на всі аспекти її повсякдення. Однак для того, щоб кожний ранок був добрим, сотні, тисячі і десятки тисяч фур перебувають у невпинному русі, тягнучі за собою мільйони тон вантажів в тентованих причепах. Проте для того, щоб все працювало, водієві мало мати посвідчення міжнародного зразку: необхідно також забезпечити відповідність свого транспорту вимогам міжнародної митниці. Це саме і є відповідь на питання, кому може знадобитися переробити автомобільний тент під мито тут https://new.tent.ua/katalog-poslug/pererobka-tentiv-pid-myto/, або виготовити новий тент, котрий би одразу відповідав цим вимогам.
Головне питання, навіщо?!
Відповідність тенту причепу митним вимогам необхідна тільки в тому випадку, якщо вантажівка використовується для регулярних рейсів до країн Європи. Митні правила чітко регламентують вимоги щодо якості тентового покриття причепу, його обладнання та способу кріплення.
Насамперед, комплекс заходів по приведенню тенту до відповідності митним вимогам спрямований на унеможливлення несанкційного проникнення до причепу, чи навіть просунення руки між зазорами. Тому найголовніше питання всіх робіт щодо переобладнання тенту під митні вимоги – це якість і ретельність виконання.
Де замовити?
Виготовити новий тент, відремонтувати старий чи переобладнати його під мито можно в компанії NEW.TENT.UA. Вона займається питанням тентів процесійно і відповідально, а також виготовляє високоякісні, довговічні і витривали каркаси для їх монтажу. Компанія володіє власним виробничим цехом в Києві та виконує доставку по всій країні.
Вимоги до тенту під мито
Тент напівпричепа під мито повинен відповідати певним вимогам безпеки, щоб запобігти проникненню небажаних гостей всередину під час перевезення вантажів, а також унеможливити спробу перевезення контрабанди зі сторони водія в клієнтському вантажі.
- Відстань між люверсами. Вона повинна бути не більше 1 метра. Це запобігає пошкодженню тенту під час транспортування і унеможливлює проникнення всередину.
- Митні клапанці. На тенті повинні бути встановлені митні клапанці, котрі дозволяють митним органам переконатися, що вантаж не був змінений під час перевезення.
- Бортові скоби. Бортові скоби повинні бути розташовані з інтервалом не більше 1,5 метра. Це забезпечує надійну фіксацію тенту.
- Тентовий дах і штори. Тентовий дах і штори повинні бути так закріплені, щоб не було можливості проникнути всередину причепа, чи навіть просунути руку.
- Фурнітура. Вся фурнітура на тентовому напівпричепі повинна бути такою, щоб її неможливо було зняти ззовні. Це запобігає несанкціонованому доступу до вантажу.