Відпочинок у Болгарії: сонце, море і хороший бюджетний сервіс 🏖

Відпочинок у Болгарії: сонце, море і хороший бюджетний сервіс

Якщо ви вирішили відпочити у сонячній Болгарії, то це найкраще місце для недорогого сімейного відпочинку і оздоровлення. Готуватись і бронювати заздалегідь путівки не потрібно, адже наразі актуальною є пропозиція гарячих турів з Івано-Франківська від туроператора La Tour.

Переваги такого виду відпочинку у Болгарії очевидні:

  • індивідуальні замовлення і туристичні послуги для групового туру;
  • організація ділового, сімейного турів;
  • вільний продаж путівок за декілька днів до від’їзду за цінами, нижчими від середньо ринкових;
  • допомога у виборі маршруту;
  • послуги гіда;
  • підбір класу готелю система обслуговування — «все враховано».

Основне про Болгарію

Місце розташування — Південно-Східна Європа. Загальна площа — 110 тис. км. Населення — 7 млн. осіб. Член міжнародних організацій ЄС, НАТО, ООН. Межує з Румунією, Грецією, Туреччиною, Македонією і Сербією. Омивається Чорним морем. Офіційною мовою є болгарська. Віросповідання — більшість населення — православні християни. Форма правління — парламент. В давнину на території Болгарії господарювали греки, римляни і візантійці. Тому у культурі цікаво поєднані східні і західні традиції. Є чудова історична спадщина.

Транспортне сполучення

У столиці Софії і інших великих містах розташовані 4 аеропорти. Поїздом, автобусом до Болгарії можна дістатися з багатьох європейських країн.

Клімат

Переважає помірно-континентальний клімат. Зими — помірно-холодні; літо — жарке і сухе. Субтропічний клімат з великою кількістю опадів спостерігається на південному заході.

Якщо вас хвилює питання про вибір оптимального періоду для відпочинку, то хочеться відповісти словами відомої пісні «у природи немає поганої погоди». Погода вабить туристів теплим, чистим і спокійним морем, прекрасним гірським повітрям влітку і взимку, безліччю цілющих мінеральних джерел

Ідеальний сезон розпочинається з червня, коли відпочиваючих радують сонячні спекотні бездощові дні. Триває він до кінця серпня. Оксамитовий сезон(серпень, вересень) з не дуже жаркими днями і лагідним теплим морем дарує прекрасний релакс, оздоровчі процедури і масу задоволення.

Корисно знати

Тут можна знайти житло будь-якої цінової категорії: готелі, пансіонати на узбережжі Чорного моря, хостели у Софії. Болгарія відрізняється від інших країн тим, що пропонує якісне недороге житло в маленьких містечках і селах.

Тут виробляється унікальне рожеве масло, що є основою різноманітної косметики, парфумованої води, відмінні якісні болгарські вина, які можна придбати на згадку про подорож.Грошова одиниця — лев. Іноземну валюту для покупок бажано обмінювати тільки в пунктах обміну готелів і в банках.

Модні популярні курорти

Повноцінний відпочинок гарантований усім відпочиваючим. Для сімейної путівки найбільше підходить наймолодший курорт країни — Албена, що знаходиться на півночі чорноморського узбережжя. Готелі з високим рівнем сервісу і особливою затишною атмосферою приваблюють багатьох європейців, які бажають відпочити сім’єю. Поряд з готелями розташований пляж довжиною 7 км, шириною — 150 м із надзвичайно чистим піском і віковічний зелений ліс. На півдні знаходиться природний заповідник Балтата. Більш детальну інформацію щодо замовлення турів можна отримати за адресою https://la-tour.com.ua/bolgariya-1

Неподалік від Варни розташований найчистіший курорт Болгарії — «Золоті піски». Довжина пляжу сягає 3,5 км; ширина — 100 м. Це ідеальне місце для засмаги і активного відпочинку. Ескапади в нічних клубах, міський аквапарк, подорож до монастирів Аладжанського монастиря, вирубаного в скелі, захоплює і дорослих, і дітей.

Один з найбільших курортів Європи — курорт «Сонячний Берег» має в своєму складі понад 300 готелів, широкий піщаний пляж і масу куточків для відпочинку -велику кількість дискотек, нічних клубів. Пам’яткою №1 є розташоване поряд з курортом стародавнє місто Несебр, яке внесене до спадщини ЮНЕСКО.

Крім цього, можна відвідати середньовічну православну Боянську церкву, церкву Святої Богородиці, Римський театр в Пловдиві, важливий символ болгарської історії Фортецю Царевец у Велико-Тирново і Фракійську гробницю у Свештарі.


Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: