Канада є однією з десяти найбільших торгових країн планети, яка має високий рівень доходу на душу населення і входить у список найбагатших держав світу. Для іноземного бізнесу тут створені привабливі умови, особливо у тому, що стосується податків, тому чимало підприємців, в тому числі й з України, прагнуть відкрити свою справу на території Канади.
Якщо ви теж зацікавились тим, як відкрити компанію в Канаді, спершу корисно буде дізнатись про те, чому загалом це вигідно робити. По-перше, країна має хорошу репутацію, тому й бізнес викликатиме більше довіри у партнерів та клієнтів. По-друге, маючи свою компанію в Канаді, власник отримує законне право отримати з часом посвідку на проживання.
Попит на реєстрацію бізнесу в цій країні зростає щороку, адже її законодавство працює так, щоб створювати хороші умови для його розвитку і залучення нових іноземних капіталів.
Які ще переваги дає реєстрація фірми у Канаді?
Окрім того, що нова компанія вже матиме репутацію серйозної і надійної структури (бо інакше б вона не отримала дозволу на діяльність), можна отримати і ряд інших переваг. Наприклад:
- не буде проблем зі звітністю про ведення бізнесу за межами юрисдикції, оскільки її не вимагають;
- інформацію про бенефіціарів можуть отримувати лише певні органи, а для всіх інших вона залишається закритою;
- якщо бізнес у межах Канади не ведеться, партнерства звільняються від обов’язку платити місцеві податки.
Є декілька видів компаній, які найчастіше реєструються нерезидентами в країні:
- товариство (корпорація);
- партнерство з обмеженою відповідальністю.
Для товариств існують пільги на податки – з продажу та корпоративні.
Як зареєструвати ТОВ у Канаді?
Тим іноземцям, які планують створити Товариство з обмеженою відповідальністю на території Канади, потрібно буде зробити для цього такі кроки:
- зареєструвати свою компанію;
- у канадській податковій службі отримати свій бізнес-номер;
- оплатити реєстраційний податок (сума може бути різною в залежності від провінції, де реєструється компанія);
- відкрити банківський рахунок.
Якщо вид діяльності потребує спеціальної ліцензії, її теж потрібно отримати, щоб можна було починати працювати.
Дізнатись більше інформації про особливості реєстрації бізнесу у Канаді можна на сайті Campio Group. Також ви можете задавати питання юристам в режимі онлайн або проконсультуватись по телефону.
Спеціалісти з багаторічним досвідом допоможуть розібратись у нюансах і особливостях даного процесу, аби він став зрозумілішим, простішим, доступнішим.