На відміну від кліматичного обладнання, вентилятор організує потік повітря, а не зменшує температуру в приміщенні. До того ж і ціна на прилад доволі доступна. Щоб купити вентилятор з різною ціною та функціоналом треба завітати на сайт https://vashklimat.com.ua/product-category/ventilator/.
Рішення підрозділяється на безлопатеве, радіальне й осьове. Найпопулярніший тип, осьовий, використовує лопаті для приведення повітря. Основою радіального пристрою є циліндр з лопатями, які направляють повітряні потоки під тиском. Видавлювання повітряного потоку на основі турбіни – задача безлопатевих вентиляторів. Сучасний інтернет-магазин Ваш Клімат реалізує найрізноманітніший товар.
Конструкційні особливості пропозиції
Вентилятори поділяються на кілька видів:
- У побуті найбільш поширені підлогові вентилятори. Вони зручні у використанні й прості в складанні. Недорогі моделі мають регулятор повітряного потоку та багато швидкостей. Але іноді це може бути недоліком, оскільки пристрій споживає більше енергії.
- Домашнє використання настільних вентиляторів є більш поширеним. Без будь-яких додаткових функцій вони пропонують різноманітні швидкісні режими.
- Експерти описують стельові вентилятори як міцні, але не дуже практичні. Вони часто пропонуються з інсталяціями для стельового монтажу Але часто коштують значно дорожче інших моделей. Однією з переваг стельових вентиляторів є розмір лопатей, завдяки якому простір охолоджується швидше.
- Витяжні вентилятори працюють подібно як й попередні рішення, але для роботи вони покладаються на відведення повітря. Їх ставлять на кухні або у ванній кімнаті як витяжку для нейтралізації неприємних запахів і зниження вологості повітря.
Тому спочатку слід визначитись з конструкцією приладу.
Додаткові фактори вибору
Вибираючи вентилятор для квартири, необхідно врахувати певні параметри:
- Для типової квартири достатньо діаметра лопаті в пів метра. Розмір вітровідбиваючої поверхні має прямий вплив на об’єм затягування повітря.
- Крім того кількість лопатей впливає на інтенсивність повітряного потоку. Однак це також впливає на споживану потужність і на тривалість роботи електроприводу.
- У паспорті міститься інформація про продуктивність приладу в кубічних метрах. Місткість 50 кубічних метрів достатня для кімнати розміром 8 на 10 метрів.
- Залежно від розміру простору вибирається повітряний удар або довжина, на яку поширюється сила повітряного потоку. 60 кубічних метрів достатньо, щоб підлогові вентилятори ефективно працювали в кімнаті середнього розміру. Показник в 35 м3 підходить для настільної моделі.
Рівень шуму є важливим фактором, який слід враховувати при виборі вентилятора. Гучність приладу на кухні не повинна перевищувати 40 децибелів, а в спальні – не більше 30 дБ.