Як створити новорічну атмосферу дома

Як створити новорічну атмосферу дома

Кожного року, як тільки ми адаптуємося до трудового режиму після літнього відпуску, настає мить задуматися над своїми планами на новорічну ніч. Зазвичай вже на початку грудня у нас є чіткий план того, що і як відбудеться. В цей же час відкриваються новорічні ярмарки, що дають можливість все закупити по завчастно підготовленим спискам. Розглянемо, що необхідно додати в свій список новорічних покупок, щоби створити правильну атмосферу свята дома без надмірних витрат.

Атрибути новорічної атмосфери

  • Ялинка та прикраси для неї. Неможливо уявити собі новий рік та Різдво без даного атрибуту в яскравих барвах гірлянд та іграшок. Сучасний асортимент дає змогу підібрати ялинку та принади до неї фактично під будь-який бюджет. Також не буде зайвим підібрати фігурку святого Миколая та Снігурки під ялинку.
  • Оформлення столу. На стіл варто купити новорічну скатертину, шампанське, бенгальські вогні, солодощі, мандарини (просто обов’язково і у великій кількості), інші фрукти та фірмові сімейні новорічні страви (без олів’є не обійдеться).
  • Оформлення кімнати. Кімната у вашій оселі, що відводиться до проведення новорічного дійства, теж потребує додаткового оформлення. В цій справі все обмежено тільки вашою фантазією та бюджетом. Наприклад, залишки гірлянд можно використати для тематичного оформлення вікон (з допомогою скотчу можна нарисувати із них фігурки ялинки, сніговика чи новорічних написів що гарно будуть світитися вночі), а мішура, якої завжди під рукою багато, також піде для оформлення меблів та інших облаштунків кімнати.
  • Новорічний одяг. Завжди веселіше, коли під рукою є хоча б декілька предметів новорічного одягу. Це може бути й ватна борода, й ельфійська шляпа. Ваші гості обов’язково скористаються можливістю зробити собі смішних новорічних селфі.
  • Телевізор. Без нього не обійдеться. Зустріти новий рік варто із привітання президента, святкового бою курантів, а також подивитися запис чи ефір будь-якої новорічної класики, на кшталт «Иронии Судьбы».
  • Феєрверк. Доволі часто це задоволення коштує надмірно дорого, тому в програму новорічного святкування можно додати відвідування міської площі.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: