Створюємо вишуканий стиль для чоловіків: поради

Створюємо вишуканий стиль для чоловіків: поради

Вишуканість у чоловічому образі — це не лише брендовий одяг та взуття. Елегантність стає результатом праці над собою, зовнішню та внутрішньою. Тому окрім крамниці з одягом варто відвідати крамницю аксесуарів, стиліста, репетитора з ораторського мистецтва тощо.

Вивчіть елементи, що створюють естетику

Створення вишуканого стилю потребує багато теоретичних знань. Від вибору сорочки згідно з кольором шкіри до пошуку наручного годинника. Тут до гри вступають правила етикету. Тож за ними купити годинник чоловічий можна, якщо він коштує близько трьох заробітних плат чоловіка. Загалом сьогодні існує чіткий напрямок — вишукана брутальність, що підкреслює одночасно стиль, елегантність та мужність.

Тож створювати такий образ можна, якщо додати:

  • стильну зачіску;
  • правильну комбінацію кольорів;
  • приємний парфум;
  • чисте та зручне взуття.

Тож вишуканість у чоловічому словнику стилю може стояти десь поруч з впевненістю, акуратністю та самовираженням. Краще за все сьогодні — відстежувати тренди та вміти ними користуватися.

Зберіть образ з різних частин

Знайти одяг, що потрібний для створення естетики, можна завдяки сервісу OLX. Наприклад, тут є розділи з годинниками на руку, одягом, парфумами для чоловіків тощо. Одяг, який зможе підкреслити чоловічий стиль:

  • светр, в’язаний у кіску, — гарно адаптується для різних образів та погодних умов;
  • лляні сорочки у спокійних тонах для створення бази;
  • штани чінос для створення естетичного образу, обирати варто нейтральні кольори як чорний чи сірий;
  • серед взуття переважають лофери, оксфорди.

Цей образ дещо повторює вінтажну класику, чим натякає на естетичний консерватизм. Але інші аксесуари та компоненти образу не варто також робити у старому стилі. Наприклад, зачіска може мати трендові поголені віскі, а прикраси додаткові можуть відповідати сучасному мінімалізму.

Кольорові комбінації можуть містити два спокійних тона та один яскравий. Додаючи сюди манери, вміння говорити, ми маємо вишуканий образ впевненого у собі чоловіка.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: