Що таке аукціон ubase.com.ua та для кого він створений

Що таке аукціон ubase.com.ua та для кого він створений

У важкому 2014 році нова влада президента Петра Порошенка фактично першою в новітній історії України почала запроваджувати справді дієві, а не показові інструменти боротьби з корупцією. Одним із таких інструментів стала платформа прозорих державних закупівель, що є обов’язковою для всіх центральних органів влади та монополістів. Ця система дозволила ефективно запроваджувати закупівлі для потреб підприємств на умовах чесного та прозорого ринку, як у представників бізнесу та влади, так і у фізичних осіб. Зареєструватися в ній буквально може кожен і це окрилює.

Наступним кроком в розвитку здорової боротьби із корупцією за прозорість в країні став запуск публічного аукціону України онлайн UBase, що має на меті залучення до чесної конкурентної закупівлі самих різноманітних видів майна, котрі раніше збувалися переважно та виключно за тіньовими схемами.

Система UBase дає можливість кожному громадянину України прийняти участь в прозорому електронному аукціоні за викупівлю арештованого майна, за отримання державного майна в оренду на справді вигідних умовах, поборотися за покупку державних підприємств на приватизацію, за товари, що не пройшли митний контроль. UBase є безпрецедентним інструментом чесної реалізації державного майна, яке може та обов’язково буде передано у власність людям, що заплатять за нього справедливу ринкову ціну, зроблять це по закону та заплатять податки.

Ця система також поставила на коліна «рішал», що раніше готові були замарити руки в будь-яких брудних справах із держмайном, будували за ці справи маєтки та купували елітну нерухомість закордоном, завжди залишаючись непокараними.

З іншої сторони системи на кшталт UBase створюють імідж Україні як демократичної європейської держави, що всіма своїми клітинами та мільйонами громадян прагне до євроінтеграції та готова робити рішучі кроки задля неминучої перемоги над корупцією. Це ж виховує і громадян, не шукати собі проблемних варіантів придбання держмайна, а використовувати для цього легальні автоматизовані онлайн-інструменти.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: