Що робить інтер’єр квартири затишним та сучасним?

Що робить інтер'єр квартири затишним та сучасним?

Трапляються люди, що роблять ремонти в своїх квартирах практично щороку, і не тому що вони дуже заможні. Набивши руку спеціаліста по оклеюванню шпалер чи оволодівши навичками побілки, вони щоразу виправляють помилки минулорічних ремонтів, добавляють в дизайн щось нове чи радикально міняють стиль інтер’єру. Однак справді затишний та сучасний інтер’єр квартири — це не той, що оновлюється щорічно, а той, що зроблено один раз та якісно.

Отже, які складові затишку та сучасності в інтер’єрах наших домівок?

Кольори

Ви або маєте інстинктивне розуміння логіки поєднання палітри кольорів в помешканні, або ж отримали це розуміння разом із профільною освітою. Якщо ні, не беріться за вибір нової схеми кольорів для кімнат, поки не переконаєтеся, що обрані кольори справді варто поєднувати. В кожному році виникають свої модні тренди, однак базовий набір кольорів для тих чи інших приміщень в домі завжди залишається стабільним, та його варто знати. Проблеми нема, якщо ви готові хоча б поверхнево вивчити питання чи переглянути тематичні відео в YouTube.

Меблі

Обираючи меблі, наприклад онлайн в магазині https://www.44std.com.ua/, важливо дотримуватися одного стилю в їх дизайні. Стіл в стилі хай-тек по сусідству із диваном в стилі прованс та комодом в стилі арт-деко — все це буде виглядати невиразною мішаниною, та заважати сприйняти дизайн інтер’єру цілісним.

Якість

Чи варто зайвий раз нагадувати, наскільки важливим є питання якості в дизайні інтер’єру. Якщо його принести в жертву задля економії, то в результаті дешеві меблі швидко зітруться від свого блиску що був в шоу-румі меблевого магазину, шпалери вигорять на сонці, а ламінат буде розлазитися під ногами від найменшого навантаження. Нема сенсу купувати найдорожчі речі, та хоча б не витрачайте кошти на найдешевші.

Деталі

Навіть гармонійна схема кольорів, набір якісних меблів в правильному дизайні не зможуть додати затишку в інтер’єр. Для досягнення поставленої мети неодмінно доведеться додати міксу із живих вазонів, предметів мистецтва, дзеркал, інших речей облаштування.

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: