Створення віртуальних 3D-турів в Івано-Франківську

Створення віртуальних 3D-турів в Івано-Франківську

Вперше термін «віртуальний 3D-тур» було використано в далекому 1994 році. Тоді у користовачів Інтернету з’явилася можливість віртуально відвідати руїни замку Дадлі в тому вигляді, яким він був у 1550 році. З тих пір технологія переживала невпинний розвиток і в наш час стала важливим інструментом інтернет-реклами різноманітних об’єктів, від музеїв і пам’яток архітектури, до розважальних закладів, ресторанів, торгівельних центрів, готелів, курортних комплексів, кінотеатрів, банкетних залів та ін. У мешканців Івано-Франківську, області, та інших міст України також є можливість замовити з’йомку віртуального 3D-туру для свого закладу, замовивши її в студії 3d-tours.

Із переваг пропозиції 3D-Tours слід відмітити наступне:

  • Професійна з’йомка віртуальних турів з використанням новітньої техніки для забезпечення найкрасивішого і презентабельного результату;
  • Виготовлення 3D-турів та розміщення на картах Google Maps в короткі терміни (орієнтовний час очікування до 1 тижня);
  • Можливість індивідуально обирати, які приміщення знімати, та яку кількість панорамних точок у турі робити;
  • Конкурентна цінова політика, діє система знижок при збереженні високого рівня якості. Вартість одного 3D-туру недорога: з урахуванням розміщення на Google Maps послуга коштує від 1 500 грн.
  • Допомога у розміщенні турів на власних сайтах клієнтів, при необхідності;
  • Можливість замовити віртуальний 3D-тур в Івано-Франківську, Коломиї, Яремче, Чернівцях, Косові, а також інших містах і регіонах України;

Замовити професійну з’йомку віртуального 3D-туру можно онлайн на сторінці http://3dtours.if.ua/zamovlennya-3d-turu/, чи зателефонувавши за номером +380966943639.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.