Найпопулярніші пляжі світу. ТОП-10 з Instagram-хештегів

Найпопулярніші пляжі світу. ТОП-10 з Instagram-хештегів

Від Таїланду до Данії ці пляжі отримують усі «лайки». Пропонуємо вашій увазі новий рейтинг популярності пляжів світу на основі кількості їх хештегів в Instagram.

Зараз ви, напевно, мрієте про пляжний відпочинок. Ця мрія, така реальна, що ви навіть зможете відчути теплий пісок між пальцями ніг, прохолодний вітер на обличчі і, можливо, навіть уловити бризги хвиль, що прямують до ваших ніг. Проте, якщо ви не живете на узбережжі, ця мрія може так і залишитись примарним сном, але це не означає, що ви не повинні продовжувати візуалізувати своє улюблене місце пляжного відпочинку. Насправді, давайте ми допоможемо вам ще більше, поділившись кількома фотографіями з найпопулярнишими в Instagram пляжами світу, опублікованими Inkifi.

Inkifi — це сервіс по друку фотографій, котрий нещодавно провів дослідження на сторінках Instagram для того, щоб визначити найпопулярніші пляжі серед користувачів. І їхні результати можуть здивувати найвибагливіших шанувальників морських пейзажів.

Рейтинг ТОП-10, найпопулярніші пляжі світу:

  1. Пляж Маямі (Miami Beach), Флорида, США
  2. Пляж Веніс (Venice Beach), Каліфорнія, США
  3. Пляж Лагуна (Laguna Beach), Каліфорнія, США
  4. Пляж Бонді (Bondi Beach), Австралія
  5. Пляж Дейтона (Daytona Beach), Флорида, США
  6. Пляж Панама сіті (Panama City Beach), Флорида, США
  7. Пляж Парадайз (Paradise Beach), Хорватія
  8. Лос Рокес (Los Roques), Венесуела
  9. Мая Бей (Maya Bay), Тайланд
  10. Пляж Скаген (Skagen Beach), Данія

#1. Пляж Маямі (Miami Beach), Флорида, США

Miami Beach — найпопулярніший пляж в світі

Маямі біч по праву займає перше почесне місці у рейтингу найпопулярніших пляжів, які відвідують не тільки американці, але й канадці та європейці. Ці пляжі приваблюють своєю красою, теплою погодою впродовж цілого року та величним Атлантичним океаном.

#2. Пляж Веніс (Venice Beach), Каліфорнія, США

Venice Beach в Каліфорнії, США

Пляж Веніс можна назвати найкращим пляжем Лос Анджеліса, із білим біском, пальмами та красивими променадами. Проте головною особливістю тут вважається район із водними каналами, що нагадують нам славнозвісну Венецію.

#3. Пляж Лагуна (Laguna Beach), Каліфорнія, США

Laguna Beach в Каліфорнії, США

Лагуна біч став популярним ще задовго до трансляції на MTV, а все завдяки своїм просторим 10-кілометровим береговим лініям із маленькими бухтами та пляжами.

#4. Пляж Бонді (Bondi Beach), Австралія

Bondi Beach, Австралія

Найвідомішим пляжем Сіднея по праву вважається Пляж Бонді. Він приваблює сюди тисячі туристів, любителів пляжного відпочинку, а також любителів віндсерфінгу та інших водних видів розваг. Добре розвинена інфраструктура не дасть вам засумувати у денний та вечірній час, а про безпеку відпочинку подбають добре навчені охоронці.

#5. Пляж Дейтона (Daytona Beach), Флорида, США

Daytona Beach, Флорида, США

Пляж Дейтона вважається ще одним із популярних місць відпочинку для американської молоді. Окрім пляжного відпочинку ви можете насолодитись автогонками та відвідати дім NASCAR (Національна асоціація гоночних машин).

#6. Пляж Панама-Сіті (Panama City Beach), Флорида, США

Panama City Beach, Флорида, США

Пляж Панама-Сіті славиться завдяки своїм білим піскам та близькому розташуванню до міста, саме це робить його найбільш популярним місцем відпочинку під час весняних канікул. Місцеві скромно називають його світовою столицею весняних канікул (The Spring Break Capital of the World).

#7. Пляж Парадайз (Paradise Beach), Хорватія

Paradise Beach, Хорватія

Його назва говорить сама про себе, це істинно райський куточок на землі, що омивається Адріатичним морем. Пляж Парадайз входить у список 100 найкращих пляжів світу. Тут ви зможете насолодитись теплим морем, смачною їжею та активним відпочинком.

#8. Лос Рокес (Los Roques), Венесуела

Los Roques, Венесуела

Лос Рокес являє собою архіпелаг, який складається із 4 великих і 350 маленьких островів, що омиваються Карибським морем та наповнені неймовірною флорою та фауною. Саме це робить його таким особливим, адже ви можете щодня мріяти то про один, то про інший острів.

#9. Мая Бей (Maya Bay), Таїланд

Maya Bay, Таїланд

Мая Бей одна із найпопулярніших бухт серед туристів, що знаходиться на маленькому безлюдному острові Пхі Пхі Ле, оскільки кожен мріє самостійно окунутися у природу казки, описану у фільмі за участі Леонардо ді Капріо під назвою «Пляж».

#10. Пляж Скаген (Skagen Beach), Данія

Skagen Beach, Данія

Пляж Скаген є істинно унікальним місцем для відвідування, адже тут ви можете одночасно окунути ноги і відчути велич двох морів — Балтійського та Північного. Хоча через сильні течії купання тут заборонене, проте незабутні враження вам забезпечені.

По материалам.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.