Найдорожчі корони світу. Рейтинг ТОП-5

Найдорожчі корони світу. Рейтинг ТОП-5, фото та ціни

Існує багато атрибутив, неразривно пов’язаних із королівськими сім’ями. Однак серед них легко виділити один найважливіший. Цей атрибут зазвичай називають символом та гордістю народу. Доволі часто він має неймовірно високу історичну та матеріальну цінність. Корона – століттями залишалася найважливішим предметом образу королів та королев.

Особи світової монархії в усі часи вкрай ретельно відносилися до оформлення цього предмету, не шкодуючи на нього ні золота, ні дорогоцінних каменів. Як символ неймовірних статків королівської родини та високого статусу на заздрість всьому світу, корона і в наш час залишається вкрай цінним предметом в скарбниці монарших осіб. З точки зору краси та ювелірної майстерності, найдорожчі корони світу взагалі безцінні.

В наш час корони не тільки асоціюються із монархією. Конкурси краси по всьому світу, від національних відборів, до масштабних міжнародних, взяли за традицію дарувати переможницям корони в навантаження до престижних титулів Міс Світу, Міс Всесвіту та ін. Ці корони в більшості своїй розробляються відомими ювелірними дизайнерами, що робить їх ще більш знаменитими та розкішними. Корони сучасності продовжують виготовляти із чистого золота та доповнюють справжніми діамантами. Отже, повернемося до головного питання – до найдорожчих корон із світу монархії.

Найдорожчі корони світу, рейтинг по коштовності:

  1. Корона Великої Британії
  2. Корона Австрії
  3. Корона Баварії
  4. Корона Данії
  5. Корона Чехії

Корона Великої Британії. Ціна $39 млн

 Корона Великої Британії. Вага 1,06 кг. Ціна більше $39 млн
Корона Великої Британії. Вага 1,06 кг. Ціна більше $39 млн

Корона Великої Британії знаходиться в особистому користуванні королева Єлизавети ІІ з моменту її коронації 2 червня 1953 року. Найбільш відома та найдорожча корона світу , вона була виготовлена в 1937 році з приводу коронації батька Єлизавети ІІ, короля Георга VI. До її складу входять золото, платина, діаманти в кількості 2 465 одиниць, а також два особливо коштовних каміння: 105-каратний діамант Кохінур та 17-каратний діамант, подарований Британії Султаном Османської Імперії. Актуальна оцінка корони Великої Британії перевищує $39 млн.

Корона Австрії. Ціна $18 млн

 Корона Австрії. Ціна більше $18 млн
Корона Австрії. Ціна більше $18 млн

Корона Австрії – найбільш важливий та дорогоцінний скарб Відня. Цю красиву корону носив імператор Священної Римської Імперії Рудольф ІІ, а після нього також імператор Австрії Франц ІІ в 1800-х роках. Корона Австрії виготовлена в 1602 році в Празі видатним ювеліром свого часу, Жаном Вермейеном. Сьогодні цю неймовірну корону оцінюють в більше ніж $18 млн.

Корона Баварії. Ціна $17 млн

 Корона Баварії. Ціна понад $17 млн
Корона Баварії. Ціна понад $17 млн

Баварія – один із найстаріших регіонів Європи, заволодівший титул королівства в 1806 році. З цього особливого приводу до скарбниці короля Баварії потрапила своя особиста корона. Корона Баварії прикрашена діамантами, смарагдами, перлами та рубінами. Дорогоцінну композицію доповнює діамант Віттельсбах розміром 35,56 карат. Подейкують, ця красива діадема безцінна, однак все ж таки її вартість по різним оцінкам сягає $17 млн і більше.

Корона Данії

Корона Данії
Корона Данії

Наступна учасниця нашого рейтингу – розкішка корона Данії. Вона добре відома в усьому світі завдяки сильному історичному шлею та неймовірній красі. Датський національний скарб виготовлено близько 1551 року. Виріб складається із золота, доповненого перлами та розкішними діамантами. Це зробило корону по-справжньому благородним символом королівської культури та влади Данії. Діаманти для цієї корони спеціально вирізали під задану форму та розмір, що значно покращило кінцевий вид виробу, зробивши його більш симетричним.

Корона Чехії

Корона Чехії
Корона Чехії

Закриває парад найдорожчих корон світу головна корона Чехії, що має зв’язок з іменем святого князя Вацлава. Корону Чехії було виготовлено в 1347 році. Сьогодні вона носить статус чеського національного скарбу, в котрому особливо цінять діадему. Унікальний історичний артефакт виготовлений із 22-каратного золота, доповненого рубінами, перлами, смарагдами та багатьма іншими дорогоцінними каміннями. Корону прикрашає майже 20 смарагдів та 19 розкішних сапфірів.

По матеріалам: mostluxuriouslist.com.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.